aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Duratia 30
Duratia 30  Duratia 30  Duratia 30 

Duratia 30

  • 17.50zł

  • 10 szt. lub więcej 15.00zł
  • 20 szt. lub więcej 13.00zł
  • 40 szt. lub więcej 11.00zł
  • 60 szt. lub więcej 10.00zł
  • 100 szt. lub więcej 9.00zł
  • 200 szt. lub więcej 7.00zł

9500


Niestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

4 Opinii / Napisz opinię


Zobacz opinie o produkcie

(pokaż)

Duratia 30 to lek, który w swoim składzie zawiera 30 mg Dapoksytyny, substancji czynnej stosowanej w leczeniu wczesnego wytrysku. Jest to lek z grupy selektywnych inhibitorów zwrotnego wychwytu serotoniny, mający za zadanie opóźnienie wydzielania serotoniny, odpowiedzialnej za ejakulację. Opóźniając wytrysk nasienia umożliwia przedłużenie stosunku płciowego i zaspokojenie kobiety. W Europie jest jedyną substancją zarejestrowaną ze wskazaniem leczenia przedwczesnego wytrysku.

Bez tytułu 15

 

Duratia 30

 

od 1 do 9 tabletek cena: 17,50 zł za jedną tabletkę

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

150,00 zł

15,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

260,00 zł

13,00 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

440,00 zł

11,00 zł

+ 10 szt.

60 tabletek

600,00 zł

10,00 zł

+ 15 szt.

100 tabletek

900,00 zł

9,00 zł

+ 25 szt.

200 tabletek

1 400,00 zł

7,00 zł

+ 50 szt.

 

Substancja czynna:

DAPOKSETYNA 30 mg (opóźnia wytrysk, wydłuża czas stosunku)

 

Czas działania:

do 12 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

12/2022

 

Z problemem wczesnego wytrysku boryka się co trzeci aktywny seksualnie mężczyzna. Stres, przerost prostaty lub zaburzenia erekcji, to trzy najczęstsze przyczyny powodujące problem z wytryskiem. Udany seks jest źródłem szczęścia, satysfakcji i dobrego samopoczucia dla większości mężczyzn. Pomimo, iż z wiekiem zmieniają się potrzeby i oczekiwania, to nie zmienia się pragnienie udanego i satysfakcjonującego pożycia seksualnego. Niestety z wielu powodów mogą pojawić się problemy z erekcją, zaburzenia wytrysku, spadek libido. Problemy te, mogą być spowodowane chorobami, stosowaniem leków lub mieć inne źródło np. psychofizyczne.

Jak stosować Duratia 30? Duratia 30 to lek doustny, występujący w postaci zielonej tabletki. Należy go zażyć ok. 30 minut przed planowany stosunkiem, popić szklanką wody, a jego działanie utrzymuje się do 12 godzin. Oznacza to, możliwość odbycia kilku stosunków seksualnych. Duratia 30, to lek który może być stosowany doraźnie i na „życzenie”, to znaczy dokładnie wtedy, kiedy mężczyzna ma ochotę na seks. Zalecana jest jedna tabletka na dobę. Lek można zażywać na czczo lub wraz z posiłkiem, nie należy go jednak łączyć z alkoholem. Alkohol może spowodować skutki niepożądane takie jak senność, bóle i zawroty głowy, a także opóźnić działanie leku.

Dla kogo przeznaczona jest Duratia 30? Lek przeznaczony jest do stosowania przez dorosłych mężczyzn, którzy mają problem z przedwczesnym wytryskiem nasienia i nigdy wcześniej nie stosowali leku. Duratia 30, zawiera najniższą, 30 mg ilość Dapoksetyny, jest to dawka wskazana w początkowym etapie leczenia. Lek jest przeznaczony dla mężczyzn, u których wytrysk następuje na tyle szybko, że nie mogą odbyć stosunku seksualnego, satysfakcjonującego obydwoje partnerów.

Czy Duratia 30 powoduje skutki uboczne? Duratia 30 jest lekiem nowej generacji, ale jak każdy lek może powodować skutki uboczne. Może powodować senność, ból i zawroty głowy, ogólne osłabienie organizmu, kłopoty z koncentracją, niewyraźne widzenie. Dolegliwości te, pacjenci przyjmujący lek, określali jako niewielkie i niezbyt silne.

Kto nie może stosować Duratia 30? Leku nie mogą stosować osoby: uczulone na Dapoksetynę, u których stwierdzono zaburzenia czynności wątroby, schorzenia układu sercowo-naczyniowego, niedokrwienie serca, zaburzenia przewodzenia, wadę zastawkową. Duratia 30, nie jest również wskazana w przypadku leczenia inhibitorami monoaminooksydazy, leczenia inhibitorami wychwytu zwrotnego serotoniny oraz innymi lekami o działaniu serotogenicznym.

Przesyłka i przechowywanie Duratia 30. Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci, w miejscu zaciemnionym, w temperaturze poniżej 25 stopni. Przesyłka, płatna przy odbiorze, zostanie nadana bezzwłocznie, po złożeniu zamówienia. Jest w formie listu i w żaden sposób nie sugeruje zawartości.

Czy można przedłużyć czas trwania stosunku? Jak to zrobić? To pytania i pragnienia nie tylko wielu mężczyzn, ale również kobiet. Bo jeśli problem ze wczesnym wytryskiem ma mężczyzna, dotyczy on również kobiety, jego partnerki. Często opóźnienie wytrysku jest sprawą priorytetową, ponieważ mężczyzna nie może zaspokoić podczas stosunku kobiety, to problem ten niszczy życie seksualne obojga partnerów. Pomóc mogą środki farmakologiczne, takie jak Duratia 30, wykazujące większą skuteczność niż terapia behawioralna lub psychoterapia. Przedwczesny wytrysk jest chorobą przewlekłą, ale w XXI wieku umiemy i możemy ją kontrolować i leczyć. Środki farmakologiczne, umożliwiają kontrolę przedwczesnego wytrysku. Oznacza to, wydłużenie czasu od wprowadzenia prącia do pochwy do wytrysku i ten czas jesteśmy w stanie wydłużyć, aby był on odpowiedni i satysfakcjonujący dla obojga partnerów. Przyczyny przedwczesnego wytrysku mogą być natury psychicznej i organicznej. Na jakość pożycia seksualnego wpływ ma samopoczucie mężczyzny, relacje, które buduje z innymi ludźmi oraz doświadczenia, które zdobył w ciągu życia. Dysfunkcją związaną z przedwczesnym wytryskiem sprzyjają takie cechy, jak:
• nadmierna wrażliwość na bodźce seksualne (występuje często u młodych, niedoświadczonych mężczyzn)
• reakcje nerwicowe, związane z odczuwanym przez mężczyznę lękiem.
Mogą być one spowodowane problemem z przedwczesnym wytryskiem w młodości, pojawiającym się podczas pierwszych kontaktów seksualnych. W późniejszym okresie, mężczyzna może podświadomie odczuwać lęk przed kolejnym przedwczesnym wytryskiem. Lęk ten wpływa na jego układ nerwowy i sprzyja przyspieszeniu reakcji seksualnych. Mężczyzna wpada w spiralę lęku, która jest niezależna od niego i im większy lęk odczuwa, tym niższa jest jego sprawność seksualna .A to z kolei powoduje lęk i niechęć do kolejnego stosunku seksualnego. Przedwczesny wytrysk może mieć też przyczyny organiczne i są one związane z: funkcjonowaniem organizmu, chorobami i wadami rozwojowymi oraz nałogami. Do problemów organicznych można zaliczyć: nałogi takie jak alkoholizm i narkomania, choroby takie jak: cukrzyca, schorzenia neurologiczne, układu moczowo-płciowego, starzenie się organizmu, nadwrażliwość żołędzi lub zbyt krótkie wędzidełko żołędzi. Przedwczesny wytrysk ma duży wpływ nie tylko życie seksualne ale na cały związek. Życie seksualne partnerów jest udane, w momencie, gdy oboje czerpią z niego radość i satysfakcję. Zaburzenia w tej sferze są trudne do jednoznacznego zdefiniowania, ponieważ każdy przypadek jest inny, w niektórych przypadkach przedwczesny wytrysk nie przekreśla pożycia, ponieważ partnerzy znajdują inne sposoby, które są satysfakcjonujące dla obojga zainteresowanych. Do chwili, gdy długość stosunku odpowiada obojgu partnerom i daje im satysfakcję, to nie można stwierdzać zaburzenia. Przedwczesny wytrysk należy uznać za problemem, w momencie gdy partnerka nie jest w stanie osiągnąć satysfakcji ze współżycia z powodu zbyt krótkiego czasu trwania stosunku. W takim wypadku konieczne jest podjęcie działań, które mogą poprawić jakość współżycia. Większość mężczyzn fantazjuje o seksualnym maratonie, okazuje się jednak, że w pełni satysfakcjonujący seks zajmuje im i ich partnerkom znacznie mniej czasu niż sądzą. Obciążenia, które wynikają z nierealistycznych oczekiwań oraz stawianych sobie zbyt dużych wymagań mogą jedynie pogorszyć jakość naszego seksu. Przeprowadzono wywiady z 50 osobami, które z własnej praktyki, wskazały, jaki czas stosunku uważają za "wystarczający", "pożądany", "zbyt krótki" i "zbyt długi". Ustalono, że stosunek płciowy, który trwa od 1 do 2 minut jest przez większość uznawany jako "zbyt krótki", podczas gdy stosunek trwający 10-30 minut - jako stanowczo "za długi". Za "wystarczający" natomiast uznali stosunek trwający od 3 do 7 minut, jednak najbardziej "pożądany", okazał się stosunek mieszczący się w przedziale od 7 do 13 minut. Zaprezentowane dane mogą pomóc niejednemu mężczyźnie pozbyć się obaw i lęków, a tym samym zredukować ilość zaburzeń psycho-seksualnych, mających paradoksalnie, bardzo silny i istotny wpływ na czas trwania stosunku płciowego.

DURATIA 30, to lek na kontrolowanie, a w zasadzie na opóźnienie wytrysku. Produkowany przez Centurion Laboratories Pvt. Jest to znana i doceniana na świecie firma produkująca i eksportująca leki farmaceutyczne. Leki te są doceniane za skuteczność, bezpieczeństwo, skład oraz dłuższy okres ważności. Ta ostatnia cecha leków produkowanych przez tę firmę jest bardzo ważna, ponieważ gwarantuje nieszkodliwość i skuteczność leków. Zakres leków produkowanych przez laboratorium sięga od leków alopatycznych, przez leki na potencję, do maści antyseptycznych, środków antybakteryjnych, antybiotyki, leki na gruźlicę i na serce. Pracują nad nimi przeszkoleni pracownicy, naukowcy. Ich misją jest zapewnienie najlepszej jakości leków po niższych cenach, a tym samym przyczynienie się do poprawy jakości życia ludzi i stworzenie zdrowszego społeczeństwa.

DURATIA 30 zawiera aktywny czynnik DAPOKSETYNĘ 30 mg. Dapoksetyna jest lekiem przeciwdepresyjnym, który okazał się skuteczny w leczeniu przedwczesnego wytrysku. Lek ten jest selektywnym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny, który działa poprzez zwiększenie poziomu serotoniny w organizmie. Niski poziom serotoniny powoduje słabą kontrolę nad wytryskiem. Lek zwiększa poziom serotoniny i aktywność, aby poprawić kontrolę nad wytryskiem i wydłuża czas wytrysku. Działanie tego leku jest określone na 12 godzin. Jeśli chce się mieć gwarancję skuteczności i satysfakcjonującego współżycia, zadowolenia partnerki i własnego, najlepiej zażyć go ok. 30 minut przed rozpoczęciem współżycia. Oczywiście, działanie i przyswajanie każdego leku, jest kwestią indywidualną. Dlatego warto zachować większy margines czasowy, aby nie było wpadek czy późniejszych przykrych niespodzianek. Kontrolowanie wytrysku, następowanie wytrysku w odpowiednim momencie, nie za wcześnie i nie za późno jest bardzo ważne w kwestii satysfakcji z aktu seksualnego obu stron. Bardzo często zdarza się, że przedwczesny wytrysk jest powodem do zawodu, żalu, kłótni, czy też po prostu do stwierdzenia, że partner nie jest gwarantem satysfakcji. To z kolei może prowadzić do rozpadu związku lub do udawania pewnych doznań, co buduje mur między partnerami. Dapoksetyna jest organicznym związkiem chemicznym stosowanym w leczeniu przedwczesnego wytrysku u mężczyzn między 18 a 64 rokiem życia. Zalicza się do grupy selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI) i do grupy leków urologicznych. Spowalnia wydzielanie serotoniny, odpowiedzialnej za ejakulację. Umożliwia przedłużenie stosunku poprzez opóźnienie wytrysku. Dapoksetyna wchłania się szybko po zażyciu doustnym. Największe stężenie w osoczu osiąga średnio po 1–2 godzinach od momentu przyjęcia.

Kiedy stosować DURATIĘ 30? Wskazaniami do stosowania leku są:
• czas wewnątrzpochwowego opóźnienia wytrysku krótszy niż dwie minuty;
• chroniczny lub nawracający wytrysk przy minimalnej stymulacji seksualnej lub krótko po penetracji oraz niezależnie od kontroli mężczyzny;
• znaczny niepokój jednego lub obojga partnerów jako konsekwencja przedwczesnego wytrysku
• słaba kontrola nad ejakulacją;
• przedwczesne ejakulacje (wytryski) podczas większości stosunków seksualnych w czasie ostatnich 6 miesięcy.

Co to jest wewnątrzpochwowe opóźnienie wytrysku? Jest to termin medyczny – IELT, zwany też czasem opóźnieniem śródpochwowym. Został wprowadzony do terminologii medycznej w 1994 roku. Umożliwia obiektywne określenie przedwczesnego wytrysku.

DURATIA 30, a inne leki? Według producenta, DURATIA 30 może wchodzić w interakcje z pewnymi lekami. Należy zachować ostrożność w następujących przypadkach:
• Środki rozrzedzające krew, takie jak warfaryna
• Alfa-blokery, azotany i niektóre leki na ciśnienie krwi i ból w klatce piersiowej
• Niektóre leki przeciwgrzybicze
• Niesteroidowe leki przeciwzapalne
• Niektóre leki przeciw HIV
• Niektóre antybiotyki
• Aprepitant
• Leki na problemy ze zdrowiem psychicznym
Łykając inne leki należy skonsultować się z lekarzem specjalistą, żeby zachować bezpieczeństwo, należy także dokładnie czytać dodaną przez producenta do opakowania, ulotkę informacyjną. Ważne jest także przestrzeganie daty ważności podanej na ulotce i opakowaniu. Dobrze jest także sprawdzić jak organizm reaguje na zażywanie Durati 30 w kwestii prowadzenia samochodu i obsługiwania maszyn.

Czy można pić alkohol i zażywać Duratia 30? Alkohol nie jest wskazany przy przyjmowaniu żadnych leków, zaburza on działanie DURATI 30, może je opóźnić lub osłabić i będzie to przykra niespodzianka podczas zaplanowanego romantycznego wieczoru i aktu seksualnego. Może też spowodować nasilenie się skutków ubocznych i objawów niepożądanych. Jak bóle głowy, uczucie nudności, senność, kłopoty z koncentracją.

JAK I GDZIE KUPOWAĆ DURATIĘ 30? DURATIA 30 jest lekiem oznaczanym przez producenta jako bezpieczny, można go kupić przez Internet, w sklepie internetowym. Takie zakupy gwarantują całkowitą anonimowość i bezpieczeństwo. Nawet jeśli kurier nie odda nam przesyłki do rąk własnych lub zostawi ją np. u ochrony, paczka jest tak zapakowana aby po pierwsze była bezpieczna i nie uległa uszkodzeniu, po drugie, aby nie było wiadomo co jest w środku. Zazwyczaj ludzie nie chcą obnażać swoich słabych stron, szczególnie jeśli dotyczą one spraw intymnych, często nie chcą nawet iść do lekarza i wstydzą się o tym rozmawiać, dlatego tak ważna jest anonimowość i możliwość zakupu DURATI 30 nawet bez wychodzenia z domu.

CZY PRZYJMOWANIE DURATI 30 NIESIE ZE SOBĄ SKUTKI UBOCZNE? Każda osoba przyjmująca Duratię 30 reaguje na lek nieco inaczej, są to objawy indywidualne. U niektórych skutki uboczne mogą się pojawić jako prawie niezauważalne, u innych mogą być nieco bardziej przykre. Jednak, jak podaje producent, lek jest bezpieczny, a skutki uboczne, jeśli występują, są lekkie i łatwe do zaakceptowania i krótkotrwałe. Mogą to być zawroty i bóle głowy, uczucie mdłości, spocenia lub dezorientacji - co może być również oznaką omdlenia. Jeśli ktoś będzie odczuwał niepokojące go objawy, powinien oczywiście zgłosić się do lekarza. Duratia 30 i jej aktywna substancja, dapoksetyna, nie uzależnia i nie osłabia. Należy przed jej zażywaniem sprawdzić jaki w konkretnym przypadku ma ona wpływ na prowadzenie pojazdów i innych maszyn.

SKUTECZNOŚĆ DURATI 30. Skuteczność Duratia 30 jest potwierdzona zarówno przez jej producenta, jak i przez tych, którzy ją stosują i którym pomaga. Mała tabletka, która daje pewność i zapewnia wspaniałe doznania partnerom, bez stresu i nerwów, że współżycie i akt seksualny będą niepełne i niesatysfakcjonujące. Wystarczy tylko stosować się do wskazań producenta umieszczonych na ulotce informacyjnej dołączonej do leku, popić tabletkę dużą ilością wody ( nie napojami gazowanymi, nie mlekiem, nie sokiem z grejpfruta, nie gorącymi płynami). Dlaczego najlepiej wodą? Ponieważ wymienione płyny z różnych powodów zmieniają czas przyswajania i wchłaniania leku przez organizm, a tym samym zmieniają czas kiedy rozpoczyna się jego działanie. Przecież lek zażywamy po to, aby mieć pewność, że zacznie działać w określonym momencie, w sytuacji, w której tego oczekujemy. To daje gwarancję satysfakcjonującego, zadowalającego współżycia seksualnego i co za tym idzie, brak rozczarowań i kompleksów. Skuteczność Duratia 30 jest też potwierdzona przez tych którzy ją stosują i przez klientów naszego sklepu. Są oni zadowoleni ze sposobu jej nabycia, który gwarantuje pełną anonimowość, z ceny, która jest rozsądna, wreszcie z działania leku i ze swobody jaką on daje. Duratia 30 działa po ok. 30 min. po jej zażyciu, a czas jej działania utrzymuje się do 12 godzin. Daje to duże możliwości działania, planowania wspólnych chwil, rozłożenia w czasie aktów seksualnych i ich powtarzania. No i czerpania z nich satysfakcji.

Produkty Powiązane

Tagi: Duratia 30 mg DAPOKSETYNA, zaburzenie erekcji, tabletki na opóźnienie wytrysku, przedłużenie czasu stosunku płciowego, przedwczesna ejakulacja,

Duratia 30
Niedostępny
Niedostępny