aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Dapoxy - Dx
Dapoxy - Dx  Dapoxy - Dx  Dapoxy - Dx 

Dapoxy - Dx

  • Producent: Shree Venkatesh
  • Kod Produktu: Dapoxetyna 60 mg
  • Dostępność: W magazynie
  • 19.80zł

  • 10 szt. lub więcej 16.00zł
  • 20 szt. lub więcej 14.00zł
  • 30 szt. lub więcej 13.00zł
  • 40 szt. lub więcej 12.00zł
  • 50 szt. lub więcej 11.00zł
  • 100 szt. lub więcej 10.00zł6 Opinii / Napisz opinię

Dapoxy - Dx jest lekiem zawierającym substancję czynną depoxetine 60 mg. Lek jest dostępny w postaci okrągłych, niebieskich tabletek. Preparat jest skutecznym lekarstwem na przedwczesny wytrysk i lepszą kontrolę. Dzięki zażywaniu leku odzyskujemy kontrolę nad wytryskiem. Lek Dapoxy-Dx może być przyjmowany razem z posiłkiem lub niezależnie od niego, na około 1 do 3 godz. przed rozpoczęciem aktywności seksualnej. Podczas stosowania leku należy unikać spożywania alkoholu.

 

Dapoxy - Dx

 

od 1 do 9 tabletek cena: 19,80 zł za jedną tabletkę

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

160,00 zł

16,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

280,00 zł

14,00 zł

+ 5 szt.

30 tabletek

390,00 zł

13,00 zł

+ 7 szt.

40 tabletek

480,00 zł

12,00 zł

+ 10 szt.

50 tabletek

550,00 zł

11,00 zł

+ 12 szt.

100 tabletek

1 000,00 zł

10,00 zł

+ 25 szt.

 

Substancja czynna:

DAPOKSETYNA 60 mg (opóźnia wytrysk i wydłuża czas stosunku)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 12 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

08/2023

 

Substancją czynną Dapoxy-Dx jest depoxetin. Mechanizm działania leku związany jest z hamowaniem serotonimy. Lek wchłania się po podaniu doustnym do organizmu i oddziaływuje na receptory. Jego działanie jest w największym stoponiu prowidłowe w drugiej godzinie od przyjęcia tabletki.

Stosowanie preparatu jest przeciwwskazane u osób:
• które są równolegle leczone preparatami uwalniającymi tlenek azotu oraz azotanami
• u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. osoby z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca)
• które utraciły wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego, niezależnie od przyczyny
• z ciężką niewydolnością wątroby
• z niedociśnieniem (ciśnienie tętnicze krwi poniżej 90/50 mmHg)
• po niedawno przebytym udarze lub zawale serca
• ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki.

Problem przedwczesnego wytrysku dotyczy prawie 1/3 aktywnych seksualnie mężczyzn. Najczęściej spowodowany jest stresem, zaburzeniami wzwodu albo przerostem prostaty. Dysfunkcja ta jest często powodem frustracji mężczyzn. Jest to problem nie tylko natury fizycznej, ale także psychicznej. Wpływa na relację w związku, często doprowadza do unikania przez mężczyznę zbliżenia, gdyż boi się on, że nie jest w stanie zapewnić swojej partnerce pełnej satysfakcji seksualnej.

Co to jest Dapoxy-Dx i jak działa? To lek, zawierający w swoim składzie 60mg dapoksetyny, nowoczesnego leku, stosowanego w leczeniu przedwczesnego wytrysku. Jest to stosunkowo nowy doustny lek, z grupy selektywnych inhibitorów zwrotnego wychwytu serotoniny zaliczany również do grupy leków urologicznych. Jego zadaniem jest spowolnienie wydzielania serotoniny, która jest odpowiedzialna za ejakulację. W ten sposób opóźnia wytrysk nasienia i umożliwia przedłużenie stosunku płciowego. Jest, jak na razie jedyną substancją zarejestrowaną w Polsce, ze wskazaniem leczenia przedwczesnego wytrysku. Dapoksytyna daje mniej skutków ubocznych, a ich nasilenie określane jest jako słabe i rzadko występujące.

Dla kogo przeznaczone jest Dapoxy-Dx? Lek przeznaczony jest dla dorosłych mężczyzn, którzy ukończyli 18-ty rok życia i mających kłopoty z ejakulacją, u których wytrysk nasienia następuje w czasie pierwszych kliku minut od rozpoczęcia stosunku. Dapoxy-Dx mogą stosować wszyscy mężczyźni, u których ejakulacja pojawia się na tyle szybko, że nie są w stanie odbyć satysfakcjonującego obie strony stosunku płciowego.

Jak zażywać i jak długo działa Dapoxy-Dx 60mg? Dapoxy-Dx to lek występujący w postaci tabletki, dlatego należy ją przyjmować doustnie, popijając szklanką wody, ok. 30 minut przed planowanym stosunkiem. Działanie leku utrzymuje się do 12 godzin, co oznacza możliwość odbycia nawet kilku satysfakcjonujących stosunków seksualnych. Nie należy zażywać więcej niż jedna tabletka na dobę. Dapoxy-Dx można zażywać niezależnie od spożywanych posiłków, nie powinno się leku łączyć z alkoholem, gdyż może on spowodować pojawienie się zawrotów głowy, senność i opóźnić reakcję organizmu na lek. Preparat Dapoxy-Dx powinien być przyjmowany na „życzenie”, tak aby swoim szybkim działaniem umożliwiał, a nie zakłócał spontaniczność stosunków płciowych.

Czy Dapoxy-Dx powoduje skutki uboczne? Ponieważ Dapoxy-Dx jest lekiem, może jak każdy lek, powodować skutki uboczne. Podczas jego przyjmowania może pojawić się uczucie senności, ból i zawroty głowy, osłabienie, niewyraźne widzenie, trudność koncentracji.

Kto nie może przyjmować Dapoxy-Dx 60 mg? Dapoxy-Dx nie mogą przyjmować mężczyźni uczuleni na Dapoksytynę, cierpiący na zaburzenia czynności wątroby, manię, hipotomanię lub depresję, ciężkie schorzenia układu sercowo-naczyniowego, chorobę niedokrwienną serca, zaburzenia przewodzenia, blok przedsionkowo-komorowy. W przypadku leczenia inhibitorami monoaminooksydazy, leczenia inhibitorami wychwytu zwrotnego serotoniny i innymi lekami o działaniu serotogenicznym zażywanie Dapoxy-Dx nie jest wskazane.

Przechowywanie, zamówienie i wysyłka Dapoxy-Dx 60 mg. Lek należy przechowywać poza zasięgiem dzieci, w temperaturze nie wyższej niż 25 stopni. Zamawiającym na naszej stronie gwarantujemy szybką i dyskretną przesyłkę w formie listu, który w żaden sposób nie będzie sugerował zawartości przesyłki. Płatność następuje przy odbiorze.

Jak wydłużyć czas trwania stosunku? To pytanie zadaje sobie każdy mężczyzna zmagający się z problemem przedwczesnego wytrysku. Niejednokrotnie możność opóźnienia ejakulacji jest priorytetem, ponieważ ta dysfunkcja rujnuje życie seksualne obojga partnerów. W obecnych czasach przedłużenie stosunku jest możliwe przede wszystkim dzięki środkom farmakologicznym, takim jak Dapoxy-Dx. Istnieje też terapia behawioralna, polegająca na wykonywaniu ćwiczeń wstrzymujących wytrysk oraz psychoterapia. Bardzo wczesny wytrysk jest problemem dla obojga partnerów. Gdy kobieta nie może osiągnąć satysfakcji w trakcie stosunku, jej partner czuje się niespełniony jako kochanek. Odbija się to niekorzystnie na wzajemnych relacjach, w związku pojawiają się napięcia i spory, które teoretycznie nie mają nic wspólnego z sypialnią. Jednak pożycie intymne ma bardzo istotne znaczenie dla obojga partnerów i często przekłada się na wzajemne relacje i codzienne funkcjonowanie obojga. Większość mężczyzn czuje się odpowiedzialna za jakość stosunków seksualnych, a problemy związane z pożyciem traktuje jak osobistą porażkę. Dlatego przedwczesny wytrysk obniża poczucie męskiej wartości. Dysfunkcja sprawia, że mężczyzna czuje się niespełniony w roli kochanka. W łóżku towarzyszy mu stres, który nie ułatwia, a dodatkowo utrudnia, komplikuje i powiększa problem. Z reguły mężczyźni unikają rozmów na temat swoich problemów seksualnych, nie potrafią rozmawiać o nich ani z lekarzem ani z partnerką. Niewyjaśnione i skrzętnie ukrywane tajemnice związane z dysfunkcją bardzo komplikują wzajemne relacje i utrudniają porozumienie się. Dłuższy stosunek, marzy o nim wielu mężczyzn zmagających się z problemem wczesnego wytrysku. Dłuższy stosunek to wstrzymanie i kontrola wytrysku, to wszystko można osiągnąć dzięki leczeniu farmakologicznemu preparatami takimi jak Dapoxy-Dx, Leczenie przedwczesnego wytrysku opiera się na inhibitorach wychwytu zwrotnego serotoniny, prowadząc w konsekwencji do opóźnienia wytrysku i przedłużenia czasu trwania stosunku seksualnego. Tabletki Dapoxy-Dx, zawierające Dapoksetynę powodują mniej niepożądanych skutków ubocznych niż inne leki tego typu. Tabletki na opóźnienie wytrysku działają doraźnie, pomagają uzyskać lepszy jakościowo seks.

Kiedy mężczyzna może mieć pewność, że cierpi na przedwczesny wytrysk?
• Gdy jest przedwczesny, to znaczy, że pojawia się w trakcie gry wstępnej, lub gdy pojawia się tuż przed inicjacją seksualną, albo w momencie wprowadzenia prącia do pochwy.
• Gdy jest wczesny, to znaczy, że pojawia się tuż po rozpoczęciu stosunku seksualnego lub w czasie zbyt krótkim, aby partnerka osiągnęła satysfakcję.
Na przyczyny tej dysfunkcji mogą wpływać różne sytuacje i czynniki, zarówno psychologiczne jak i organiczne. Na problemy ze wczesnym wytryskiem cierpią zazwyczaj młodzi mężczyźni. Brak doświadczenia, stres i ogromne napięcie seksualne mogą prowadzić do przedwczesnego wytrysku. Inną równie częstą przyczyna występowania tej dysfunkcji są choroby i wady rozwojowe.
Najczęstsze przyczyny przedwczesnego wytrysku to:
• zbyt duże, nagromadzone napięcie seksualne
• zbyt rzadkie uprawianie seksu
• nadpobudliwość seksualna
• reakcje nerwicowe
• zbyt małe napięcie zwieraczy cewki moczowej
• nadwrażliwość żołędzi członka
• zapalenie prostaty
• zaburzenia neurologiczne i psychologiczne.
W większości tych przypadków, leki na przedwczesny wytrysk takie jak Dapoxy-Dx są bardzo skuteczną formą leczenia.

Konrad 29/10/2023

Bardzo skuteczny lek, który odmienił moje życie seksualne

Lech 09/08/2019

Stosuję od pewnego czasu, bardzo pomaga w opanowaniu wytrysku, przez co seks jest dużo przyjemniejszy.

Konrad 18/05/2019

Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

Olek 18/05/2019

Bardzo dobre działanie właściwie bez skutków ubocznych.

Karina 07/11/2018

Dapoxy chyba uratował nasz związek! cieszę się, że mój facet tak poważnie do tego podszedł.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: Dapoxy-Dx - 60 mg DAPOKSETYNA, zaburzenie erekcji, tabletki na opóźnienie wytrysku, przedłużenie czasu stosunku płciowego,

Dapoxy - Dx
Dodaj do koszyka
Dodaj do koszyka