aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Cobra - 120
Cobra - 120  Cobra - 120 

Cobra - 120

  • 18.00zł

  • 5 szt. lub więcej 15.00zł
  • 10 szt. lub więcej 14.00zł
  • 15 szt. lub więcej 13.00zł
  • 20 szt. lub więcej 12.00zł
  • 40 szt. lub więcej 11.00zł
  • 60 szt. lub więcej 10.00zł
  • 80 szt. lub więcej 9.00zł
  • 120 szt. lub więcej 8.00zł
  • 200 szt. lub więcej 7.00zł6 Opinii / Napisz opinię

Cobra - 120 jest lekiem w postaci tabletek, przeznaczonym dla mężczyzn pragnących poprawić swoją potencję. Lek charakteryzuje się zwiększoną dawką aktywnego składnika Sildenafilu, a każda tabletka zawiera aż 120 mg tego środka. King Kobra jest obecnie najsilniej działającym lekiem na potencję dostępnym na rynku, a jego działanie zachwalane przez pacjentów na całym świecie.

 

Cobra - 120

 

od 1 do 4 tabletek cena: 18,00 zł za jedną tabletkę

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

5 tabletek

75,00 zł

15,00 zł

+ 1 szt.

10 tabletek

140,00 zł

14,00 zł

+ 2 szt.

15 tabletek

195,00 zł

13,00 zł

+ 3 szt.

20 tabletek

240,00 zł

12,00 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

440,00 zł

11,00 zł

+ 10 szt.

60 tabletek

600,00 zł

10,00 zł

+ 15 szt.

80 tabletek

720,00 zł

9,00 zł

+ 20 szt.

120 tabletek

960,00 zł

8,00 zł

+ 30 szt.
200 tabletek 1 400,00 zł

7,00 zł

+ 50 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 120 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 5 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

5 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

 

Cobra - 120 działa jedynie podczas pobudzenia seksualnego, poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając przepływ krwi i poprawiając krążenie. Jednocześnie pomaga osiągnąć wzwód mężczyznom mającym z tym problemy. King Cobra jest przeznaczony jedynie dla mężczyzn i jego zażywanie jest szczególnie odradzane kobietom. Leku tego nie powinni używać pacjenci nie mający problemów ze wzwodem i jego utrzymaniem. Substancją czynną Cobry odpowiadającą za poprawę potencji jest środek o nazwie Sildenafil. Każda tabletka leku zawiera 120mg tego środka. Sildenafil występuje w tym leku w postaci cytrynianu.

Używanie Cobry jest bezpieczne, ale tylko pod warunkiem spełnienia kilku poniższych zaleceń. Po pierwsze zawsze przed użyciem jakiegokolwiek leku skontaktuj się z lekarzem i przedstaw jemu wszystkie swoje schorzenia. Skonsultuj się czy zacząć używanie leków na potencję od King Cobry - leku o mocnym działaniu. Zawsze przed pierwszym użyciem zapoznaj się z ulotką do niego dołączoną i przeczytaj czy nie znajdujesz się w grupie osób, którym zażywanie tego leku może nie służyć. I zawsze stosuj się do zaleceń odnośnie zażywania tego leku tj. nie mieszaj Cobry z alkoholem, nie stosuj leku po spożyciu dużego, tłustego posiłku. Nie mieszaj też Cobry z żadnym innym lekiem, zwłaszcza innymi lekami na potencję.

Oryginalny lek Cobra ma postać tabletek koloru czerwonego, pakowane po 5 tabletek w jednym opakowaniu. Każde opakowanie leku posiada unikalny numer seryjny i datę ważności. Wszystkie opakowania posiadają na opakowaniu wizerunek węża - Kobry Królewskiej, od której lek zaczerpnął swoją nazwę. Na opakowaniu znajdziemy także znak producenta leku - Vega-Extra.

Zaburzenia erekcji nie są już tylko problemem starszych panów. Dlaczego? Brak zbilansowanej diety, słaba aktywność fizyczna, duży stres przyczyniają się do powstawania znanych chorób cywilizacyjnych, te z kolei, często przekładają się na nieudane życie erotyczne. Mężczyźni nie lubią rozmawiać na temat swoich niepowodzeń seksualnych, unikają rozmowy na ten temat z partnerką, wstydzą się iść do lekarza. Szukają farmakologicznego rozwiązania swojej niedyspozycji i mają dwa priorytety: ma działać skutecznie i szybko. Tak właśnie działa lek na problemy z erekcją Cobra.

Co to jest Cobra i jak działa? Lek Cobra, ma postać tabletek, koloru czerwonego, pakowanych po 5 sztuk w jednym blistrze, posiada numer seryjny oraz datę ważności. Na opakowaniu jest rysunek wizerunek węża - Kobry Królewskiej, to od niej lek zaczerpnął swoją nazwę. Cobra jest popularnym, skutecznym, powszechnie stosowanym środkiem farmaceutycznym do leczenia zaburzeń erekcji, zawierającym w swoim składzie 120 mg Sildenafilu, substancji czynnej zawartej między innymi w kultowej Viagrze. Cobra jest produktem najwyższej jakości. Mężczyźni zażywający Cobre potwierdzają jej działanie i twierdzą, że odzyskali dzięki niej możliwość odbywania udanych stosunków płciowych. Cobra zaczyna działać około 40 minut po jej spożyciu, a efektywny czas działania leku utrzymuje się do 5 godzin. Tak długi czas działania, umożliwia odbycie nawet kilku satysfakcjonujących stosunków seksualnych. Aktywnym składnikiem Cobry jest cytrynian sildenafilu, inhibitor PDE-5 o działaniu rozszerzającym naczynia krwionośne. W wyniku lepszego ukrwienia naczyń krwionośnych w organizmie, a zwłaszcza w okolicy narządów płciowych dochodzi do silniejszego przepływ krwi w ciałach jamistych prącia i następuje erekcja. Sildenafil jest obecnie najpopularniejszym lekiem na świecie, stosowanym w zaburzeniach erekcji. King Cobra to nie afrodyzjak i sam z siebie nie zadziała, dlatego stymulacja seksualna jest warunkiem koniecznym do uzyskania erekcji. Cobra 120 mg to silny i bardzo skuteczny lek stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji, powoduje, że wzwód mężczyzny trwa dłużej, jest bardziej stabilny i możliwy do osiągnięcia nawet klika razy.

Dla kogo przeznaczona jest Cobra i jak zażywać? Lek przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy ukończyli 18-ty rok życia i borykają się z problemem erekcji. Którzy chcą odzyskać pełną sprawność lub zdecydowanie poprawić jakość swojego życia seksualnego. Cobra jest lekiem bardzo silnym i może okazać sie za mocna dla kogoś, kto, pierwszy raz sięga po środki na potencję. Lekarze zalecają rozpoczęcie leczenia od dużo mniejszych dawek, dając organizmowi czas na przyzwyczajenie się do nowego leku a także jego działania. Lek można stosować maksymalnie raz dziennie. Ponieważ Cobra, to lek doustny, należy tabletkę popić szklanką wody, można ją zażyć niezależnie od lekkostrawnego posiłku. Nie zalecane jest natomiast łączenie Cobry z posiłkiem wysokotłuszczowym i alkoholem. Pomimo, iż alkohol, to jedna z najczęściej i najchętniej stosowanych używek mająca wpłynąć na "rozluźnienie atmosfery", to łączenie go, zwłaszcza w większej ilości z lekami może wywołać przykre konsekwencje. Alkohol może spowodować spadek ciśnieni tętniczego, wywołać bóle i zawroty głowy, oszołomieni, może nawet doprowadzić do omdlenia.

Kto nie może stosować Cobry i jakie są skutki uboczne? King Cobra, to lek bezpieczny, ale w niektórych przypadkach nie powinien być stosowany, gdyż może być niebezpieczny dla zdrowia pacjenta. Nie powinni go stosować mężczyźni którzy są: uczuleni na sildenafil, cierpią na choroby układu sercowo-naczyniowego, niskie ciśnene tętnicze, schorzenia nerek lub wątroby, zmiany zwyrodnieniowe siatkówki, przebyty niedawno udar lub zawał serca, deformacje narządu krokowego, stosują leki będące inhibitorami receptorów alfa-adrenergicznych. Bezpieczeństwo stosowania leku Cobra oceniane jest bardzo wysoko, jednak nawet tak bezpieczny i skuteczny lek może powodować skutki uboczne, do których należą m.in.: zaczerwienienia skóry twarzy, bóle i zawroty głowy, zaburzenia widzenia i pracy serca, a także nudności. W bardzo niewielu przypadkach pacjenci zgłaszali: ból mięśni lub ból pleców, osłabienie i senność oraz omdlenia.

Zamówienie, przesyłka, przechowywanie Cobry. Zamówienie złożone na naszej stronie, to gwarancja dyskretnej i natychmiastowej wysyłki, za którą zapłacisz przy odbiorze. Z uwagi na delikatny charakter zamówienia, zapewniamy, że opakowanie w żaden sposób nie będzie sugerowało zawartości przesyłki. Cobra jak każdy lek powinna być przechowywana w miejscu zaciemnionym oraz niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, w temperaturze nie wyższej niż 25 stopni Celsjusza.

Statystyki mówią, że problemy z erekcją występują u każdego faceta choć raz w życiu. Raz w życiu każdy facet zawodzi w łóżku, a jego penis nie jest w stanie "stanąć na wysokości zadania". Skąd się biorą zaburzenia wzwodu? Co można na nie zaradzić? Gdy po raz pierwszy mężczyźnie zdarza się problem z erekcją, jest najpierw zaskoczony, potem zażenowany, w końcu wściekły. Każdy reaguje inaczej, jeden rzuca się w wir życia, zmienia partnerki jak rękawiczki, chce udowodnić sobie, że on nie ma problemu, że „przecież on może”, że to była jej wina, inny, przeciwnie – wmawia sobie, że jest "skończony jako facet", unika seksu jak ognia. Tymczasem i jeden i drugi, może i powinien sobie pomóc. Przyczyn braku erekcji może być bardzo wiele, inna jest jednak przyczyna u dwudziestolatka, inna u czterdziestolatka, a jeszcze inna u sześćdziesięciolatka. Problemy z erekcją to nie powód do wstydu. Aby powstała erekcja, musi pojawić się bodziec, mogą to być doznania zmysłowe, dotykowe, słuchowe, wzrokowe, wyobrażenia o treści erotycznej lub świadomość mającego nastąpić zbliżenia. Do wzwodu dochodzi tylko wówczas, gdy pobudzony jest ośrodek erekcji w rdzeniu kręgowym, rozszerzają się tętnice i wypełniają się krwią ciała jamiste prącia. Zaburzenia wzwodu to niemożność uzyskania pełnej erekcji bądź utrzymania jej na tyle długo, aby mężczyzna mógł odbyć satysfakcjonujący stosunek płciowy. Jeśli taka sytuacja pojawia się jednorazowo, nie ma powodów do obaw, może to być skutek np. zmęczenia. "Palącym" problemem staje się wtedy, gdy mężczyzna nie jest w stanie osiągnąć erekcji w większości podejmowanych prób odbycia stosunku i trwa to przez dłuższy czas. Nie jesteśmy w stanie precyzyjnie ocenić ilu mężczyzn cierpi na zaburzenia wzwodu, ale szacuje się, że nawet około 200 milionów na świecie. Dane są szacunkowe, ponieważ większość cierpiących na tą dysfunkcję ukrywa ten problem i zwyczajnie wstydzi się pójść do lekarza, a ta niesprawność jest ujawniana przy okazji innych chorób. Tymczasem lekarze są zdania, że niesprawny penis zawsze chce coś ważnego powiedzieć właścicielowi, przecież nic nie dzieje się bez przyczyny. Najczęstszą przyczyną problemów z erekcją u młodego mężczyzny jest najczęściej stres. Gdy odbywa on stosunek po raz pierwszy, lub z nową partnerką, brak doświadczenia, stres. napięcie i lęk, które się pojawiają, są tak bardzo silne, iż mogą powodować utratę erekcji. Kłopoty mogą być również skutkiem palenia papierosów, picia alkoholu, przyjmowania sterydów i anabolików, a także zażywanie narkotyków. U niektórych mężczyzn, niemożność utrzymania wzwodu może być spowodowana brakiem utrwalonego bodźca, do którego mężczyzna przyzwyczaił się podczas masturbacji lub z uzależnienia od pornografii. Inne przyczyny braku wzwodu występują u mężczyzna po trzydziestce. Jest on najczęściej znerwicowany, przemęczony fizycznie i psychicznie, często ma nadwagę. Kłopoty w pracy, nadmiar obowiązków domowych, zły nastrój natychmiast odbijają się na pożyciu seksualnym. Tutaj pomoże spokój i czas, trzeba dać mężczyźnie porządnie wypocząć, nie prowokować do seksu, nie stwarzać sytuacji w której będzie czuł się "stawiany pod ścianą". Kobieta może wspierać partnera, dać poczucie, że sama jego bliskość jest dla niej najważniejsza. Czasem problemem mężczyzny może być spowodowany brakiem egoizmu, nadmierne skupianie się na przyjemnościach i potrzebach partnerki może mieć bardzo zły wpływ na aktywność seksualną. Na ogół wystarczy, poznać przyczynę zaburzeń, aby móc z nimi skutecznie walczyć, wyleczyć i znowu w pełni cieszyć udanym życiem seksualnym.

Marian 12/08/2019

Polecam wszystkim, naprawdę skuteczny i działa!!!!

Ludwik 12/08/2019

Działa szybko, i wystarczająco długo żeby siebie i partnerkę zaspokoić.

Marcin 18/05/2019

Rewelacyjny środek. Zycie nabiera nowych barw...

Michal 18/05/2019

Tabletki działają po prostu kapitalnie, pracuje w nocy w bardzo stresujacym środowisku, miałem lekkie problemy ze "sprzętem", tabletki rozwiązały ten problem, polecam.

Szczur 18/05/2019

bardzo wspomaga przy zmęczeniu, działa po już 20 min...

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: Cobra - 120 mg SILDENAFIL Citrate, Cobra, zamiennik Viagry, tabletki przywracające sprawność seksualną, na potencję i erekcje, Zaufany sklep, Najtaniej, Gratisy !,

Cobra - 120
Dodaj do koszyka
Dodaj do koszyka