aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Cenforce - FM
Cenforce - FM  Cenforce - FM  Cenforce - FM  Cenforce - FM  Cenforce - FM  Cenforce - FM  Cenforce - FM  Cenforce - FM  Cenforce - FM  Cenforce - FM  Cenforce - FM 

Cenforce - FM

  • 7.50zł

  • 20 szt. lub więcej 6.50zł
  • 30 szt. lub więcej 6.00zł
  • 50 szt. lub więcej 5.50zł
  • 100 szt. lub więcej 4.00zł
  • 400 szt. lub więcej 3.00złNiestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

5 Opinii / Napisz opinię

Cenforce - FM to różowa tabletka, przeznaczona dla kobiet mających problem z libido. Sildenafil, substancja czynna zawarta w Cenforce FM, należy do leków z grupy inhibitorów fotodiesterazy typu 5, działa wspomagająco na rozkurcz naczyń krwionośnych i zwiększa napływ krwi do nich. Duży dopływ krwi do miednicy małej spowodowany przez Sildenafil doskonale dotlenia ściany macicy i jajowodów. Większe ciśnienie krwi ułatwia wydzielanie płynów, w pochwie pojawia się zwiększona ilość śluzu. Poprawia to wrażliwość narządów płciowych kobiety i ma zdecydowany wpływ nijakość stosunku płciowego. Sildenafil powoduje lepsze ukrwienie ciała jamistego kobiety – łechtaczki. Dlatego kobiety mogą odczuwać puchnięcie i powiększenie warg sromowych. Każdy dotyk będzie odczuwany z większą intensywnością. W przypadku pań, które doświadczają orgazmu łechtaczkowego Cenforce FM będzie lekiem idealnym i wielokrotnie zwiększy szansę na przeżycie przyjemności.

Bez tytułu 11

 

Cenforce - FM

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

75,00 zł

7,50 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

130,00 zł

6,50 zł

+ 5 szt.

30 tabletek

180,00 zł

6,00 zł

+ 7 szt.

50 tabletek

275,00 zł

5,50 zł

+ 12 szt.

100 tabletek

380,00 zł

3,80 zł

+ 25 szt.

400 tabletek

1 200,00 zł

3,00 zł

+ 100 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 100 mg (pobudza pociąg seksualny i podniecenie u kobiet)

 

Czas działania:

do 6 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 40 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

11/2022

 

Bez tytułu 11

 

Nie tylko mężczyźni mają problemy z pobudzeniem seksualnym, ten problem mają też kobiety. Cenforce FM, to tabletka dla kobiet, która pomoże wyeliminować problemy z kobiecym libido i ponownie zacząć czerpać przyjemność z seksu. Mężczyźni mają niebieską pigułkę i jej zamienniki od bardzo dawna, a zawarta w nich substancja czynna Sildenafil jest bardzo skuteczna. Lek, który jest przeznaczony dla kobiet Cenforce FM, można nazwać kobiecą Viagrą. Męski problem z potencją jest widoczny, jednak u kobiet jest inaczej i może właśnie dlatego kobiece problemy były do tej pory pomijane i może właśnie dlatego tak długo panie musiały czekać na lek przeznaczony specjalnie dla nich.

Dla kogo przeznaczone jest Cenforce FM? Dla kobiet dorosłych, które ukończyły 18-ty rok życia. Dla wszystkich kobiet, które mają problemy w życiu intymnym, które nie odczuwają przyjemności i nie czerpią radości z seksu. Jest jednak kilka grup kobiet, dla których Cenforce FM jest wprost idealnym środkiem, który pomoże poradzić sobie z ich problemami. Kobiety w okresie klimakterium - zmiany hormonalne, które zachodzą w ich organizmie, sprawiają, że przepływ krwi w obszarze macicy jest mniejszy, a krew ta prawie nie zawiera składników odżywczych. Oznacza to, że kobiety w okresie klimakterium przestają odczuwać pożądanie seksualne. Po zażyciu Cenforce FM, kobieta odczuwa zdecydowaną zmianę. W pochwie pojawia się wydzielina, a łechtaczka staje się dużo bardziej wrażliwa. Kobieta jest gotowa na stosunek seksualny. Kobiety, które przeszły usunięcie macicy (histerektomię) – będą również odczuwały różnice po zażyciu Cenforce FM. Zazwyczaj brak macicy prowadzi do pogorszenia się przepływu krwi do jajników, to z kolei powoduje dużo wcześniejszy początek menopauzy. Cenforce FM ułatwi jajnikom nasycenie się tlenem i będą one mogły funkcjonować znacznie dłużej, produkując hormony niezbędne dla życia i urody kobiecej. Kobiety chorujące na cukrzycę – panie, które z powodu choroby przyjmują insulinę, zmniejszającą wytwarzanie własnych hormonów żeńskich, nie odczuwają pożądania seksualnego. Zmienić to, może Cenforce FM.

Jak zażywać i jak długo dział Cenforce FM? Tabletkę należy zażyć ok. 40 minut przed planowanym stosunkiem, jej działanie utrzymuje się do 6 godzin. Pozwala to, na odbycie kilku stosunków kończących się wielokrotnym orgazmem. Lek należy popić szklanką wody, nigdy soku grejpfrutowego (może on zmienić skuteczność leku), można go łączyć z lekkostrawnym posiłkiem. Nie zaleca się, spożywania posiłku wysokotłuszczowego i większej ilości alkoholu. Nie zaleca się przyjmowania więcej niż jednej tabletki dziennie.

Kiedy nie można zażywać Cenforce FM i czy ma działanie uboczne?
Przeciwwskazaniem do przyjmowania leku jest:
- ciąża
- nadwrażliwość lub uczulenie na składnik aktywny leku
- ciśnienie tętnicze poniżej 90/50 mmHg
- przebyty w ostatnim czasie zawał serca lub udar mózgu
- choroby układu sercowo-naczyniowego
- stosowanie innych leków z grupy mitratów
- niewydolność wątroby lub nerek
- zwyrodnieniowe zmiany siatkówki

Cenforce FM, jak każdy lek może wywoływać skutki uboczne takie jak: zgagę, nudności i bóle brzucha, nadwrażliwość na światło, zaburzenia pola widzenia, bóle i zawroty głowy, zaczerwienienie skóry twarzy, katar. Kobiety określały te dolegliwości je jako łagodne i występowały one stosunkowo rzadko.

Zamówienie i sposób przechowywania Cenforce FM? Składając zamówienie na naszej stronie masz gwarancję szybkiej i dyskretnej przesyłki w formie paczki, który w żaden sposób nie będzie sugerował jego zawartości. Rozumiemy, że dyskrecja w tej kwestii jest dla kobiet sprawą bardzo ważną. Za zamówienie zapłacisz odbierając przesyłkę.
Cenforce FM jest lekiem, dlatego należy go przechowywać poza zasięgiem dzieci, w miejscu zacienionym, w temperaturze nie przekraczającej 25 stopni.

Zmniejszona ochota na seks i oziębłość seksualna są najczęściej występującymi dysfunkcji seksualnymi u kobiet. Aktywność seksualna, to nie tylko przyjemność wynikająca z samego zbliżenia, ma ona także duży wpływ na nasze zdrowie i jest ważnym elementem więzi pomiędzy partnerami.

Jak pobudzić kobiece libido? Zmień styl życia. Nie tak zupełnie, bo tego zrobić się nie da, ale zacznij od małych rzeczy, od picia większej ilości niegazowanej wody, zamień ciastka na owoce, tłuste potrawy na warzywa, znajdź 30 minut dziennie na spacer. Te drobne zmiany poprawią samopoczucie i zwiększą energie. Wypoczywaj, odpoczywaj, wysypiaj się, to wpłynie pozytywnie na samopoczucie, regenerację sił i pomoże rozładować stres. Zadbaj o siebie, fryzjer, kosmetyczka, nowy ciuch, czasem potrafią zdziałać cuda. Te z pozoru drobne rzeczy mogą mieć duży wpływ nie tylko na nasze samopoczucie, a także na naszą samoocenę. A im lepiej się czujemy, im lepiej wyglądamy, tym bardziej atrakcyjne jesteśmy dla siebie i dla swoich partnerów.

CENFORCE FM 100 mg to lek na zwiększenie aktywności seksualnej u kobiet. Zawiera 100 mg aktywnej substancji czynnej, sildenafilu. Jest to jedna z najlepiej i najdokładniej przebadanych substancji chemicznych używanych do produkcji leków na potencję u mężczyzn oraz na pobudzenie pociągu seksualnego u kobiet. Utarło się, że problemy we współżyciu seksualnym mogą mieć tylko mężczyźni, albo, że tylko ich można leczyć czy usuwać tylko ich dolegliwości występujące w tej sferze. Nic bardziej mylnego, kobiety też przeżywają swoje problemy związane z brakiem chęci do współżycia, z obniżonym libido i niechęcią do uprawiania seksu. Oczywiście problemy mężczyzn z erekcją są dużo bardziej wyraźne i zauważalne, trudniej je markować, ale oziębłość seksualna, obniżone libido, trudność w osiąganiu orgazmu podczas stosunku płciowego, obniżony popęd seksualny, to częste problemy bardzo wielu kobiet. Wynikają one z różnych przyczyn, takich jak zmęczenie, stres, mała ilość ruchu, zła dieta, alkohol, inne używki, lub po prostu z okresowych hormonalnych wahań występujących u kobiet. Kłopoty, tak, jak w przypadku mężczyzn, dotyczą różne grupy zawodowe, wiekowe, mieszkanki różnych regionów Polski. Bardzo często zdarza się, że kobieta „udaje” doznania, nie chcąc sprawić przykrości partnerowi albo zawieść jego oczekiwań , po prostu gra zadowoloną i usatysfakcjonowaną kochankę, w rzeczywistości zmuszając się do aktu płciowego, nie czując w nim żadnej przyjemności. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi kobietom CENFORCE FM 100 mg. Jest obecnie na rynku farmaceutycznym jednym z niewielu produktów wzbogacających doznania seksualne kobiet podczas aktu płciowego. Czynna substancja CENFORCE FM 100 mg, cytrynian sildenafilu 100 mg, powoduje doskonałe ukrwienie narządów płciowych i stref erogennych kobiety - pochwy, łechtaczki oraz sutków. Dzięki temu miejsca te stają się wyjątkowo wrażliwe na stymulację, wywołującą stan ekscytacji seksualnej. CENFORCE FM 100 mg, jest lekiem, który wzmacnia doznania podczas orgazmu, eliminuje skutki braku popędu, umożliwia przeżywanie wielokrotnych orgazmów podczas stosunku oraz potęguje jakość bodźców seksualnych.

JAK STOSOWAĆ CENFORCE FM 100 MG? CENFORCE FM 100 mg jest to różowa tabletka stosowana doustnie. Głównym jej aktywnym składnikiem jest cytrynian sildenafilu. Tabletkę należy popić sporą ilością wody. Najlepiej niegazowanej, w temperaturze pokojowej. Leku nie należy popijać napojami gazowanymi, mlekiem, sokami, gorącymi płynami. Te wszystkie czynniki osłabiają działanie CENFORCE FM 100 mg, mogą też wpłynąć na zmianę czasu jego wchłaniania przez organizm i zmienić czas jego działania. Ważne jest też aby nie łączyć jego zażywania z dużą ilością alkoholu i tłustymi posiłkami, ponieważ to powoduje utrudnione jej wchłanianie i słabsze jej działanie. Można oczywiście wypić jeden-dwa kieliszki wina dla polepszenia nastroju czy wytworzenia dobrej, lekkiej atmosfery, ale nie należy spożywać większej ilości alkoholu. Najlepiej zażyć ją ok. 15-30 minut przed planowanym aktem seksualnym, wtedy dając czas na działanie leku można być pewną jej skuteczności i tego, że zapewni oczekiwane doznania. CENFORCE FM 100 mg działa przez 6 do 12 godzin dając gotowość organizmowi kobiety do bycia gotową na doznanie seksualne i chętną do rozpoczęcia współżycia seksualnego. Należy ją stosować raz na dobę. Należy jednak zostawić sobie klamrę czasową, żeby nie okazało się, że w konkretnym przypadku gotowość seksualna utrzymuje się nieco krócej. To ważne aby trzymać się zaleceń producenta bo gwarantuje on pełną satysfakcję przy stosowaniu CENFORCE FM zgodnie z zaleceniami. Na ochotę do podejmowania aktu seksualnego ma wpływ bardzo wiele czynników, zmęczenie, zła dieta- zbyt mało warzyw i owoców, zbyt dużo mięsa i tłuszczu, mała ilość ruchu i alkohol, papierosy i stres ( z tym ostatnim najtrudniej sobie poradzić). Dlatego CENFORCE FM jest tak ważna na rynku farmaceutycznym, a jej skuteczność i bezpieczeństwo, tak pożądane. Mała, różowa pastylka może przyczynić się do tego, że będziemy inaczej widzieć świat, że będzie w nim więcej radości, spełnienia, satysfakcji, pięknych doznań i rozkoszy. Ponieważ jest ona łatwo dostępna,nie kosztuje zbyt drogo, a jej skuteczność także dzięki zawartemu w niej aktywnemu składnikowi sildenafilu, jest potwierdzona, stała się rewolucją na rynku farmaceutycznym wśród leków na problemy z libido, oziębłością seksualną, czy niechęcią do uprawiania seksu.

KIEDY NIE STOSOWAĆ CENFORCE FM? Te informacje zawarte są w ulotce informacyjnej dołączonej do opakowania. Jest to lek bezpieczny i przeciętnie zdrowa kobieta może ją zażywać. Dobrze jest porozmawiać jednak z lekarzem na temat dolegliwości. Są wskazania kiedy nie należy zażywać CENFORCE FM, a na pewno skonsultować to ze specjalistą od danej choroby:
• dolegliwości związane z sercem
• dolegliwości układu krążenia
• choroba wrzodowa
• alergia na składniki leku
• nie powinna być zażywana przez kobiety w ciąży i kobiety karmiące.

DLACZEGO WARTO SIĘGNĄĆ PO CENFORCE FM W RAZIE KŁOPOTÓW Z LIBIDO?
• Poprawia libido
• Ułatwia osiąganie orgazmu
• Zwiększa wytrzymałość
• Intensyfikuje doznania i bodźce w trakcie stosunku
• Zwiększa nawilżenie pochwy
• Poprawia ukrwienie pochwy i łechtaczki dla zwiększonej wrażliwości
• Zwiększa ochotę na seks

Udany seks, satysfakcjonujące współżycie seksualne są bardzo ważne w życiu człowieka. Wiąże się to wysoką lub niską samooceną, z docenianiem swojej kobiecości i faktu doceniania jej przez partnera, wreszcie z poczuciem zaufania i bycia potrzebną ( potrzebnym). Udane życie seksualne, jest w pewnym stopniu gwarantem trwałego, fajnego związku, w którym ludzie nie tylko razem mieszkają , ale także rozmawiają, wspierają się czy żartują. Problemy z seksem w związku mogą prowadzić nawet do rozstań, czy zdrad. Dlatego ważna jest rozmowa z lekarzem i próba radzenia sobie w prosty sposób w kłopotami z libido, oziębłości czy brakiem orgazmu. CENFORCE FM 100 mg jest wtedy pomocą, jest skuteczna i łatwa do dostania. Problemy z libido pojawiają się w różnym wieku, choć oczywiście najczęściej wpływa na nie wiek w okresie menopauzy i czas późniejszy. Zaspokojenie seksualne, przeżywane orgazmy, udany seks wpływają także na funkcjonowanie kobiety w zwykłym życiu. Dzięki tym czynnikom kobieta może mieć lepszy humor, być częściej rozluźniona, uśmiechnięta, zadowolona z życia, mniej zestresowana. Wpływa to nie tylko na jakość związku, ale także na relacje kobiety z innymi ludźmi w ogóle.

JAKIE SĄ SKUTKI UBOCZNE CENFORCE FM 100 mg? CENFORCE FM 100 mg jest przeznaczony dla kobiet mających kłopoty z popędem seksualnym, libido czy po prostu z niechęcią do seksu. Powinny one być dorosłe, lek może być też stosowany u kobiet w okresie menopauzalnym do 50 lat. Nie jest to lek do ciągłego stosowania, należy go łykać przed planowanym współżyciem seksualnym. Nie należy go przyjmować częściej niż raz na dobę. Za to czas jego działania utrzymuje się mniej więcej do 12 godzin. Oczywiście jest kwestia dość indywidualna, mogą pojawić się pewne różnice u różnych kobiet. Zależy to od wielu czynników. Jeśli chce się zmienić dawkę przyjmowanego leku, należy skontaktować się z lekarzem i porozmawiać o tym. W końcu chodzi nie tylko o satysfakcję seksualną, ale także o bezpieczeństwo kobiety stosującej CENFORCE FM 100 mg. W przypadku CENFORCE FM 100 mg skutki uboczne są mało uciążliwe, krótkotrwałe, i nie u każdej kobiety mogą się pojawić. Jest to kwestia całkowicie indywidualna, i zależna od wielu czynników. Głównym składnikiem CENFORCE FM 100 mg jest sildenafil, znany na rynku leków na potencję związek chemiczny. Jeśli nie ma uczulenia na ten składnik, lek zażywany zgodnie z ulotką jest bezpieczny. Wśród objawów niepożądanych mogą pojawić się: ból głowy, zaczerwienienie twarzy, uczucie niedrożności nosa, niestrawność, nadwrażliwość na światło, rzadko mdłości. Ustępują jednak dosyć szybko. Popularnie nazywa się CENFORCE FM 100 mg VIAGRĄ dla kobiet, czy żeńską viagrą; różnica polega właściwie na kolorze, niebieska dla mężczyzn, różowa dla kobiet. Obie tabletki mają to samo zadanie, które skutecznie spełniają. Mają sprawić aby współżycie seksualne partnerów, było dla nich satysfakcjonujące, aby mogło do niego dojść i przynieść rozkosz, radość i spełnienie, bez napięcia, stresu, nerwów, że się nie „sprawdzą”. CENFORCE FM 100 mg to lek bezpieczny, warto jednak stosować go z pełną świadomością, wiedzą pozyskaną z ulotki od producenta i według zawartych tam wskazówek. Do satysfakcjonującego seksu i współżycia mają prawo mężczyźni i kobiety, dlatego różowa tabletka dla kobiet, jest tym co niebieska pastylka dla mężczyzn, gwarancją pełnego doznań i rozkoszy aktu płciowego.

GDZIE KUPOWAĆ CENFORCE FM 100 mg? CENFORCE FM 100 mg, jako lek bezpieczny dopuszczony jest do sprzedaży. Można go nabyć w aptece i w sklepach internetowych. Porównanie ceny jest oczywiście istotne, ale należy kupować w sprawdzonych miejscach i niekoniecznie zawsze drastycznie najtańszą. Zakupy w sklepie internetowym gwarantują anonimowość, lek przywiezie kurier lub go można też dostarczyć do paczkomatu InPost, jeszcze bardziej zwiększając anonimowość. Dla kobiety anonimowość w tej kwestii jest równie ważna jak dla mężczyzny. Kłopoty z libido, niechęć do uprawiania seksu, oziębłość seksualna, to sprawy bardzo intymne dlatego tak ważne jest delikatne i dyskretne rozwiązanie problemu. Nie jest dobrze jak stają się tematem żartów lub opowieści sąsiadów. Paczka z naszego sklepu jest dokładnie zapakowana, także nawet jeśli kurier zostawi ją np. u ochrony, to i tak nie wiadomo co ona zawiera. Dokładne zapakowanie gwarantuje także, że przesyłka nie będzie uszkodzona.

Ilona 09/08/2019

Bardzo dobrze na mnie podziałały, byłam podniecona jak nigdy a mój mąż zachwycony, kochaliśmy się jak szaleni.

Monia 09/08/2019

Produkt skuteczny. Po zażyciu miałam ogromną ochotę na igraszki a w czasie igraszek - nieziemski orgazm.

Anita 09/08/2019

Rewelacyjne pigułki, działają naprawdę super. Szybko i skutecznie podnoszą libido, a do tego przyspieszają orgazm. Jeszcze nigdy nie miałam takich orgazmów jak teraz, gdy stosuję cenforce. Super, polecam.

Marek 09/07/2019

Jeden z lepszych które stosowałem

Jan 06/07/2019

Moja żonka zadowolona i częściej chce :)

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: Cenforce FM, „Viagra dla kobiet”, SILDENAFIL,

Cenforce - FM
Niedostępny
Niedostępny