aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Cenforce - D
Cenforce - D  Cenforce - D  Cenforce - D 

Cenforce - D

  • Producent: Centurion Laboratories
  • Kod Produktu: Sildenafil 100 mg + Dapoxetyna 60 mg
  • Dostępność: W magazynie
  • 18.50zł

  • 10 szt. lub więcej 17.00zł
  • 20 szt. lub więcej 15.50zł
  • 40 szt. lub więcej 13.50zł
  • 80 szt. lub więcej 11.00zł
  • 150 szt. lub więcej 10.00zł
  • 300 szt. lub więcej 9.00zł13 Opinii / Napisz opinię

Cenforce - D jest lekiem zawierającym substancję czynną sildenafil 100 mg oraz dapoxetine 60 mg. Lek jest dostępny w postaci okrągłych, zielonych tabletek. Lek Cenforce D dzięki sildenafilowi działa na potencje, a dzięki dapoxetine opóźnia wytrysk.

Bez tytułu 6

 

Cenforce - D

 

od 1 do 9 tabletek cena: 18,50 zł za jedną tabletkę

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

170,00 zł

17,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

310,00 zł

15,50 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

540,00 zł

13,50 zł

+ 10 szt.

80 tabletek

880,00 zł

11,00 zł

+ 20 szt.

150 tabletek

1 500,00 zł

10,00 zł

+ 37 szt.

300 tabletek

2 700,00 zł

9,00 zł

+ 75 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 100 mg (przywraca sprawność seksualną)

DAPOKSETYNA 60 mg (opóźnia wytrysk, wydłuża czas stosunku)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 5 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 40 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

 

Bez tytułu 6Bez tytułu 27

Preparat Cenforce D jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcyjnych, polegających na niezdolności do uzyskania lub utrzymania wzwodu prącia (erekcji) w stopniu wystarczającym dla osiągnięcia satysfakcjonującego stosunku płciowego oraz zapobiega przed przedwczesnym wytryskiem. Warunkiem skuteczności preparatu Cenforce D jest podniecenie seksualne. Lek Cenforce należy zażyć około pół godziny przed planowaną aktywnością seksualną. Nie trzeba podjąć czynności seksualnych dokładnie po tym czasie, tylko po tym czasie ma się pewność iż w przypadku podniecenia seksualnego nasz organizm zareaguje wzwodem. Lek może być przyjmowany razem z posiłkiem lub niezależnie od niego. W przypadku posiłków wysokotłuszczowych początek działania preparatu Cenforce D może być opóźniony. Maksymalna zalecana częstotliwość stosowania to jedna tabletka co dobę.

Substancją czynną preparatu jest sildenafil oraz depoxetin. W warunkach pobudzenia seksualnego przywraca on zaburzony mechanizm erekcji powodując zwiększenie dopływu krwi do prącia. Mechanizm erekcji jest aktywowany przez tlenek azotu, który uwalniany jest w ciałach jamistych prącia podczas pobudzenia seksualnego. Wywołuje on szereg przemian chemicznych, które prowadzą do rozkurczu mięśni gładkich w ciałach jamistych (bezpośrednio odpowiada za ten proces związek zwany c-GMP). Ciała jamiste wypełniają się krwią i dochodzi do erekcji. Działanie sildenafilu polega na blokowaniu enzymu, fosfodiesterazy typu 5, który odpowiada za rozkład c-GMP. Prowadzi to do pośredniego zwiększenia stężenia tego związku w ciałach jamistych. Zwiększa się zatem wpływ tlenku azotu na ich mięśniówkę gładką. Uwalnianie tlenku azotu rozpoczyna się pod wpływem pobudzenia seksualnego, które jest czynnikiem niezbędnym do tego, by sildenafil mógł zadziałać. U osób z nadciśnieniem płucnym sildenafil zwiększa stężenie cGMP w komórkach mięśni gładkich naczyń płucnych i powoduje ich rozkurcz, co może prowadzić do ich rozszerzenia.

Stosowanie preparatu jest przeciwwskazane u osób:
• które są równolegle leczone preparatami uwalniającymi tlenek azotu oraz azotanami
• u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. osoby z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca)
• które utraciły wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego, niezależnie od przyczyny
• z ciężką niewydolnością wątroby
• z niedociśnieniem (ciśnienie tętnicze krwi poniżej 90/50 mmHg)
• po niedawno przebytym udarze lub zawale serca
• ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki.

Dysfunkcje seksualne, to problem wielu mężczyzn, szacuje się, iż mogą występować u co trzeciego mężczyzny. Najczęściej jest to zaburzenie erekcji, zaburzenie wytrysku lub obniżony popęd seksualny. W zdecydowanej większości przypadków przyczyną tych dysfunkcji jest przyjmowanie leków, choroba lub problem natury psychicznej. Wszelkie nieprawidłowości towarzyszące stosunkowi płciowemu to zaburzenia seksualne. Mogą one wystąpić na każdym z trzech etapów zbliżenia. W czasie osiągania wzwodu, w czasie penetracji, a także w kulminacyjnym momencie – wytrysku. U mężczyzn, w czasie aktywności seksualnej, rozróżniamy cztery fazy reakcji seksualnej:
• faza podniecenia
• faza plateau
• faza orgazmu
• faza odprężenia

Męskie kłopoty mogą pojawić się na każdym z tych etapów. Jednak zdecydowana większość tych zaburzeń jest uleczalna bez względu na wiek mężczyzny.

Cenforce D to lek, występujący w postaci zielonej tabletki, to lek na zaburzenia erekcji, mający dwutorowe działanie. Zawiera w swoim składzie 100 mg substancji czynnej Sildenafil i 60 mg Depoksytyny. Cenforce D działa zarówno na problem z erekcją jak i na problem ze wczesnym wytryskiem.

Jak działa Cenforce D? Sildenafil, to substancja czynna, która powoduje osiągnięcie długotrwałej erekcji, wspomaga zdolność do uzyskania wzwodu i utrzymania go w stopniu wystarczającym do odbycia satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Do jego skutecznego działania niezbędna jest stymulacja seksualna. Drugi składnik Cenforce D, to Depoksetyna, która ma za zadanie zapobiegać przedwczesnemu wytryskowi nasienia. Zalicza się do grupy leków urologicznych, oraz grupy selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny. Spowalnia jej wydzielanie. Umożliwia przedłużenie stosunku płciowego, poprzez opóźnienie wytrysku nasienia.

Dla kogo jest Cenforce D? Dla dorosłych mężczyzn, którzy ukończyli 18-ty rok życia. Dla panów, borykających się z najczęściej występującym problemem seksualnym u mężczyzn, zaburzeniami erekcji i przedwczesnym wytryskiem. Zaburzenie erekcji, definiuje się jako stały lub powtarzający się problem z osiągnięciem lub utrzymaniem erekcji w stopniu pozwalającym na odbycie satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Natomiast przedwczesny wytrysk, to kolejny i bardzo często występujący problem u mężczyzn. Definiuje się go, jako brak zdolności do opóźnienia wytrysku w stopniu wystarczającym do uzyskania pełnej satysfakcji z aktywności seksualnej. Przejawia się on wytryskiem przed lub tuż po rozpoczęciu stosunku seksualnego lub wystąpieniem wytrysku podczas wzwodu niewystarczającego do odbycia stosunku.

Jak zażywać i jak długo działa Cenforce D? Lek, dostępny jest w postaci tabletki ,więc należy go połknąć, popijając szklanką wody. Nie należy popijać leku sokiem grejpfrutowym gdyż może on zmienić farmakokinetykę leku. Cenforce D należy zażyć na 40 minut przed planowanym stosunkiem. Aby tabletka zaczęła działać niezbędna jest stymulacja seksualna. Nie należy zażywać Cenforce D wraz z obfitym, wysokotłuszczowym posiłkiem, także alkohol może negatywnie wpłynąć na działanie leku. Zalecane jest przyjmowanie jednej tabletki dziennie. Efekt działania Cenforce D utrzymuje się do 5 godzin, oznacza to, możliwość odbycia kilku stosunków płciowych.

Kto nie może zażywać Cenforce D? Leku nie mogą zażywać osoby uczulone na którykolwiek ze składników lub leczone równolegle preparatami, które uwalniają tlenek azotu lub azotanami. Chorzy: po niedawno przebytym udarze lub zawale serca, chorujący na: zwężenie zastawki, aortalną białaczkę, wrodzone zniekształcenia prącia, choroby serca, chorobę wrzodową, zaburzenia krzepienia krwi, choroby nerek i wątroby. U osób z wysokim ciśnieniem tętniczym lub leczonych z powodu rozrostu prostaty mogą pojawić się zamroczenia i bóle głowy.

Czy Cenforce D powoduje skutki uboczne? Ponieważ Cenforce D jest lekiem, więc może wywoływać skutki ubocze, występują one jednak rzadko, a pacjenci określają je jako łagodne. Mogą to być: bóle lub zawroty głowy, bóle brzucha i rozstrój żołądka, biegunka, katar lub zatkany nos, krwawienie z nosa. Niewielki procent badanych pacjentów miało problem ze snem, bóle mięśni i pleców, nadwrażliwość na światło.

Zamówienie, przesyłka, przechowywanie Cenforce D: Składając zamówienie na naszej stronie masz gwarancję dyskretnej i natychmiastowej wysyłki, za którą zapłacisz przy odbiorze. Z uwagi na dyskrecję, którą zapewniamy, opakowanie, w żaden sposób nie będzie sugerowało zawartości przesyłki. Cenforce D należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze ok. 25 stopni Celsjusza.

Przedwczesny wytrysk oraz brak możliwości kontrolowania męskiego orgazmu to jedne z najczęstszych przyczyn męskich kłopotów. Do tego czasami dochodzą problemy z erekcją. Dotyczy to zarówno mężczyzn dojrzałych, jak i młodych, mieszkających w dużych miastach, małych miejscowościach czy na wsiach. Kłopoty z erekcją ma w na przykład w Polsce aktualnie około 3 miliony mężczyzn, z czego zaledwie 15% szuka pomocy lekarskiej. Statystycznie są to mężczyźni w wieku: 18-25 lat (5%), 26-35 lat (35%), 36-45 lat 27%), 46-55 lat (16%), 56-65 lat (12%) oraz 65+ (5%). Średnia wieku wśród mężczyzn objętych badaniem wyniosła 42 lata.

Co oznacza termin „kłopoty z erekcją”? Określenie to oznacza trwałą niezdolność do uzyskania lub utrzymania erekcji (wzwodu penisa) w stopniu uniemożliwiającym odbycie stosunku płciowego. U mężczyzn w średnim wieku głównymi czynnikami wpływającymi na występowanie zaburzeń erekcji są stres, przepracowanie, problemy w relacjach osobistych, zła dieta, mała ilość ruchu, używki. Jednak do tych powodów dołączają także zaburzenia chorobowe, takie jak cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, miażdżyca. Już u około 50% mężczyzn po 40 roku życia zaburzenia erekcji mają podłoże związane z kłopotami naczyniowymi. Niestety bardzo często mężczyźni w takich sytuacjach przemilczają problem, nie idą do lekarza. Jest to kwestia bardzo intymna, mężczyźni nie chcą o niej rozmawiać nawet z zaufanym lekarzem specjalistą. A szkoda bo można sobie dość łatwo poradzić tym problemem. Z pomocą przychodzi zielona pastylka CENFORCE D. Jest to skuteczny i jednocześnie bezpieczny lek na męskie problemy z potencją, zawierający substancję czynną sildenafil oraz dapoxetine. Połączenie odpowiednich komponentów sprawia, że lek zapobiega przedwczesnym wytryskom, umożliwiając jednocześnie kontrolę męskiego orgazmu i wydłużenie czasu trwania stosunku płciowego. Co z kolei pozwala osiągnąć orgazm także partnerce. Dzięki zawartości substancji czynnej - sildenafilowi, lek Cenforce D zapewnia odpowiedni przepływ krwi oraz prawidłowe ukrwienie męskich narządów intymnych, niwelując w ten sposób problemy erekcyjne. Dapoksetyna działa natomiast na receptory, hamując przedwczesny wytrysk i umożliwiając kontrolę orgazmu. Dzięki temu stosunek trwa dłużej. Cenforce D 100 + 60 mg działa już po 30 minutach od zastosowania, a jego działanie utrzymuje się przez 4-6 godzin. CENFORCE D 160 mg to najmocniejszy lek na potencję składający się z dwóch rodzajów substancji aktywnych wspierających nawzajem swoje działanie.

JAK DZIAŁA CENFORCE-D 100 + 60 mg? Lek ma pomóc w zapewnieniu jakości i co ważne, długości erekcji. Produkt łączy substancje czynne jakimi są sildenafil oraz dapoksetyna. Działa na zaburzoną erekcję poprzez zwiększenie dopływu krwi do członka w warunkach pobudzenia seksualnego. Cytrynian sildenafilu pobudza krążenie krwi w członku i w ten sposób pomaga w łatwy oraz szybki sposób osiągnąć wysokiej jakości erekcję. Z kolei zawarta w CENFORCE -D 160 mg dapoksetyna jest środkiem hamującym przedwczesny wytrysk i ułatwiającym jego kontrolę. O wytrysku decydują impulsy wysyłane przez mózg do układu nerwowego. Dapoksetyna wpływa na spowolnienie tempa przesyłania tych impulsów - w efekcie możliwa jest dłuższa stymulacja penisa i zwiększenie kontroli nad ejakulacją.

CZY PRZYJMOWANIE CENFORCE-D JEST BEZPIECZNE? Lek na potencję CENFORCE D jest lekiem produkowanym przez znaną na rynku farmaceutycznym indyjską firmę Centurion Laboratories wyróżnioną prestiżową certyfikacją ISO 9001: 2000, WHO-GMP. Ich preparaty na potencję są produkowane zgodnie z normami Światowej Organizacji Zdrowia. Są pakowane przy użyciu zautomatyzowanych maszyn i procesów, które zapewniają zachowanie oryginalnej wartości leczniczej. Ich leki farmaceutyczne są eksportowane na cały świat. Producent zapewnia o bezpieczeństwie i skuteczności leku pod warunkiem, że będzie się go zażywać zgodnie z ulotką informacyjna umieszczoną w opakowaniu przez producenta. Najlepiej po zauważeniu swoich dolegliwości z erekcją, szczególnie jeśli się one powtarzają narażając partnerów na nieudane współżycie, brak orgazmu i niespełnienie oczekiwań jednak udać się do lekarza specjalisty. Kłopoty z erekcją są sprawą intymną, mężczyźni nie chcą o tych kłopotach rozmawiać między sobą, ale lekarz specjalista jest potrzebny właśnie w takich sytuacjach. On też przeprowadzi odpowiedni wywiad w sprawach innych dolegliwości czy chorób i wskaże dawkowanie i sposób zażywania CENFORCE D, jeśli trzeba dawkować inaczej niż podaje producent w swojej ulotce informacyjnej dołączonej do leku.

CZY OD CENFORCE- D MOŻNA SIĘ UZALEŻNIĆ? Związki chemiczne zawarte w CENFORCE D 160 mg i jego główne składnik sildenafil 100 mg i dapoksetyna 60 mg nie są czynnikami uzależniającymi. Jedyne „ uzależnienie”, o którym możemy mówić, to „uzależnienie” od przyjemności i radości z udanego wspólnego, satysfakcjonującego seksu i doznać intymnych. W tym kontekście pragnienie i chęć przeżywania uniesień seksualnych bez obaw, z pewnością satysfakcji własnej i partnerki, jest motorem do zażywania CENFORCE -D 160 mg w określonym czasie, na 30 – 60 min. przed współżyciem.

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA ZAŻYWANIA CENFORCE -D 160 mg? Generalnie mężczyzna nie chorujący na żadne przewlekłe choroby, może zażywać CENFORCE -D 160 mg całkowicie bezpiecznie. Jednak są sytuacje, kiedy koniecznie trzeba to skonsultować z lekarzem. Należą do nich przebyte choroby przewlekłe i inne schorzenia:
• przebyty zawał serca lub udar
• przebyta neuropatia wzrokowa
• arytmia serca
• choroba niedokrwienna serca
• choroba wieńcowa
• ciężkie uszkodzenia nerek
• ciężkie uszkodzenia wątroby
• nadciśnienie tętnicze
• choroby układu krążenia
• uczulenie na aktywne składniki CENFORCE-D 100+60 mg

JAKIE SĄ SKUTKI UBOCZNE ZAŻYWANIA CENFORCE-D 160 mg? Lek jest lekiem bezpiecznym, co gwarantuje jego producent. Jego głównym składnikiem jest przebadany już sildenafil wspomagający swobodny dopływ krwi do ciał plamistych i umożliwiający wzwód i jego utrzymanie oraz dapoksetyna która odpowiada za wydłużenie czasu stosunku płciowego i jest stosowana w leczeniu przedwczesnej ejakulacji. Jest zatem, co gwarantuje producent, bezpiecznym lekiem, a ewentualne możliwe skutki uboczne opisane są w załączonej do opakowania ulotce informacyjnej. Możliwe skutki uboczne takie jak ból głowy, zaczerwienienie twarzy, uczucie niedrożności nosa, bóle mięśni i stawów, są krótkotrwałe i nie przeszkadzają w normalnym, zwykłym życiu, także w trakcie współżycia seksualnego. Takie objawy odczuwa między 1 a 10% użytkowników. Występowanie i nasilenie skutków ubocznych także jest reakcją indywidualną, u jednych osób mogą one wystąpić, a u innych nie. Nie należy także przekraczać zalecanej dawki, ani częstotliwości zażywania, bo wtedy może pojawić się ból prącia.

CZY MOŻNA ZAŻYWAĆ CENFORCE-D 100+60 mg razem z alkoholem? Alkohol przeważnie albo osłabia działanie leków albo wręcz je hamuje. Są też takie leki, przy których w ogóle nie można pić alkoholu. Przy stosowaniu CENFORCE-D 100+60 mg także nie należy spożywać dużej ilości alkoholu. Oczywiście spotkanie towarzyskie, randka czy kolacja we dwoje to okoliczności kiedy kieliszek wina podkreśla ich wyjątkowość, doda trochę odwagi, ale trzeba pamiętać, że jeśli chce się zażyć CENFORCE-D 100+60 mg i być przekonanym o jego skuteczności mając w efekcie udane satysfakcjonujące obydwoje partnerów współżycie, lepiej na tym poprzestać. To samo wskazanie dotyczy innych używek, a także tłustych, obfitych posiłków, których nie należy spożywać przed czy zaraz po zażyciu CENFORCE-D 100+60 mg.

GDZIE KUPIĆ CENFORCE-D 100+60 mg? CENFORCE D 100 + 60 mg można kupić w przez Internet, w sklepach takich jak nasz praktycznie anonimowo. Zakupu przez Internet potwierdza tę zaletę ponieważ nie zostają nigdzie ujawnione dane adresowe, ani nazwisko. Lek można zamówić pod wskazany adres paczkomatu InPost, co gwarantuje całkowitą anonimowość. To bardzo istotne ponieważ dla wielu mężczyzn kłopoty z erekcją są sprawą wstydliwą i bardzo intymną; często nie chcą o tym problemie rozmawiać nawet z lekarzem, uważają często, że “samo przyszło, sam pójdzie”, ale tak się jednak nie dzieje. Należy udać się do specjalisty i zazwyczaj dość łatwo zaradzić tym problemom zażywając CENFORCE D 100+60 mg. W zamian dostają gwarancję przyjemności, udanego i satysfakcjonującego współżycia i doznań intymnych. Wbrew pozorom udany seks jest bardzo ważnym elementem dobrego związku i potwierdza męskość oraz daje poczucie własnej wartości. To bardzo istotna, a chyba niedoceniana sfera życia, dlatego warto w razie kłopotów z erekcją sięgnąć po CENFORCE-D 100 + 60 mg, tym bardziej, że działa doraźnie, nie jest drogi i łatwo dostępny, także w Internecie.

JAK ZAŻYWAĆ CENFORCE- D 160 mg? Ponieważ CENFORCE -D 160 mg jest lekiem bezpiecznym, czyli takim, który nie wywołuje groźnych skutków ubocznych, można go także kupić w Internecie. Należy go stosować zgodnie z zaleceniami umieszczonymi przez producenta w ulotce informacyjnej. Jak w przypadku każdego leku, tak i tu, należy dokładnie zapoznać się z ulotką i nie wyrzucać jej. CENFORCE- D 160 mg działa po 60 minutach po zażyciu, zalecane jest zażycie jednej tabletki na 24 godziny. Należy tabletkę popić wodą, nie ma znaczenia czy przed czy po jedzeniu, nie należy tylko przyjmować leku na pusty żołądek. Działanie każdego leku, i czas jego efektywnego działania, także i CENFORCE-D 160 mg jest sprawą indywidualną, zależną od danego organizmu, trybu życia, itd. Dlatego warto zostawić sobie pewien margines czasowy, żeby mieć pewność, że lek zacznie skutecznie działać w odpowiednim momencie i okolicznościach. Działanie CENFORCE -D 160 mg utrzymuje się przez 6 godzin dając gwarancję satysfakcjonującego współżycia. Należy stosować raz na 24 godziny, ale ponieważ jego działanie utrzymuje się przez 6 godzin, daje to pole duże manewru.

Maksymilian 14/07/2019

Od kiedy stosuję Cenforce D moje problemy seksualne przestały istnieć. Mogę uprawiać seks długo i czerpać z niego prawdziwą przyjemność. Nie martwię się, że skończę zanim na dobre zacznę, Polecam, bo naprawdę warto.

Tomasz 14/07/2019

Odkąd pamiętam, zawsze miałem problem z wytryskiem, następował za szybko, a ja nie mogłem nic na to poradzić. Kilka minut i było po sprawie, nie byłem w stanie zaspokoić potrzeb mojej partnerki. Czytając fora internetowe, znalazłem wpisy mężczyzn mających identyczny problem. Jeden z nich polecał Cenforce D. Spróbowałem i odkryłem, że jest to lek dla mnie, a więc i wszystkich mających tego typu problemy. Gorąco polecam.

Zdzisław 18/05/2019

OK....POLECAM.....
Wcześniej kupowałem kamagra super, ale cenforce działa identycznie i jest tańsze.

Wojtek 18/05/2019

Po stosunku nadal była erekcja, co pozwoliło mi kontynuować akcję :-) Wziąłem tylko jedną tabletkę. Smak słaby, gorzki, ale to przecież bez znaczenia. Wazne, że DZIAŁA! polecam cenforce d

Grzesiek 18/05/2019

Do produktu podchodziłem dość sceptycznie,zwłaszcza po wcześniejszych próbach z innymi tego typu produktami.Miłe zaskoczenie,wyraźna poprawa wzwodu w trakcie stosunku i kontrola wytrysku.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: sildenafil, dapoxetine, tabletki na potencję i przedwczesy wytrysk Cenforce D, Zaufany sklep . Najtaniej ! Gratisy ! Promocja !,

Cenforce - D
Dodaj do koszyka
Dodaj do koszyka