aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
CAREFIL-20
CAREFIL-20  CAREFIL-20 

CAREFIL-20

  • 12.50zł

  • 10 szt. lub więcej 11.00zł
  • 20 szt. lub więcej 9.00zł
  • 40 szt. lub więcej 8.50zł
  • 80 szt. lub więcej 7.50zł
  • 150 szt. lub więcej 6.50zł
  • 300 szt. lub więcej 5.00zł

9500


0 Opinii / Napisz opinię


Zobacz opinie o produkcie

(pokaż)

CAREFIL-20 jest lekiem stosowanym w zaburzeniach wzwodu u dorosłych mężczyzn. Substancją czynną preparatu CAREFIL-20 jest tadalafil w dawce 20 mg. charakteryzuje się długotrwałym działaniem. Wzwód, po podnieceniu seksualnym, utrzymuję się do 36 godzin. Carefil-20 tadalafil znacznie poprawia erekcję u mężczyzn z łagodnymi, średnimi i dużymi zaburzeniami.

 

CAREFIL-20

 

od 1 do 9 tabletek cena: 12,50 zł za jedną tabletkę

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

110,00 zł

11,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

180,00 zł

9,00 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

340,00 zł

8,50 zł

+ 10 szt.

80 tabletek

600,00 zł

7,50 zł

+ 20 szt.

150 tabletek

975,00 zł

6,50 zł

+ 37 szt.

300 tabletek

1 500,00 zł

5,00 zł

+ 75 szt.

 

Substancja czynna:

TADALAFIL 20 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas działania:

do 36 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

 

Lek Vidalista 20 mg tadalafil jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn mających problemy z erekcją, czyli z niezdolnością do uzyskania lub utrzymania odpowiednio długiej erekcji prącia. Należy pamiętać, iż w celu skutecznego działania preparatu niezbędna jest stymulacja seksualna.

Przeciwwskazanie występuję gdy pacjent przyjmuje azotany organiczne w jakiejkolwiek formie lub donorów tlenku azotu, takie jak azotyn amylu. Jest to grupa leków stosowana w leczeniu dusznicy bolesnej (ból w klatce piersiowej). Wykazano, że Vidalista 20 zwiększa działanie tych leków. Jeśli pacjent przyjmuje azotany w jakiejkolwiek formie, lub nie jesteś pewien, skontaktuj się z lekarzem. Jeśli masz poważne choroby serca lub pacjent przebył ostatnio zawał serca. Jeśli niedawno miał wylew. Jeśli masz niskie ciśnienie krwi lub niekontrolowane wysokie ciśnienie krwi. Jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na tadalafil lub którykolwiek z pozostałych składników Vidalista 40. Jeśli masz lub kiedykolwiek utratę wzroku z powodu nie tętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (NAION).

Lek należy popić całą szklanką wody. Efekty działania można zauważyć już po około 30 min. od spożycia. Samo zażyczycie leku nie wywołuje erekcji. Do erekcji dochodzi po podnieceniu seksualnym. Działanie leku utrzymuję się do 36 godzin.

Na zaburzenia erekcji w większości cierpią mężczyźni po 50 roku życia. Spadek poziomu testosteronu można jednak zaobserwować znacznie wcześniej. Po 40 roku życia nasz organizm wchodzi w fazę intensywniejszego starzenia się, co wywołuje m.in. obniżenie sprawności seksualnej. Problemy z potencją występują też u panów młodszego pokolenia, u których za przyczynę problemu uznaje się m.in. stres, zmęczenie, brak snu, lęk przed niezaspokojeniem potrzeb swojej partnerki, obawy związane z brakiem doświadczenia, ale też niewłaściwa dieta, picie alkoholu i palenie papierosów. Jak więc można dostrzec, zaburzenia erekcji nie są dolegliwością tylko wieku starszego.

Oferujemy CAREFIL-20, lek, który znalazł zastosowanie w leczeniu zaburzeń erekcji o różnym podłożu. Pomaga w przypadku przyczyn organicznych, jak choroby układu sercowo-naczyniowego czy też choroby endokrynologiczne oraz przyczyn psychogennych. Obecnie na zaburzenia erekcji w Polsce cierpi ok. 1,5 mln mężczyzn, z czego znacznie mniej niż połowa deklaruje chęć leczenia, które w rzeczywistości podejmuje. Pasywność i brak jakichkolwiek działań powoduje, że problem się pogłębia. Im wcześniej nastąpi odpowiednia reakcja, tym większa szansa powrotu do satysfakcjonującej sprawności seksualnej.

Dla kogo CAREFIL-20? CAREFIL-20 to lek skierowany do wszystkich panów, którzy zmagają się z zaburzeniami erekcji. O zaburzeniach erekcji mówimy w kontekście dysfunkcji wzwodu prącia. Oznacza to niezdolność do uzyskania bądź utrzymania erekcji, której mężczyzna potrzebuje, aby odbyć satysfakcjonujący stosunek seksualny. U niektórych panów mogą też wystąpić trudności w osiągnieciu wzwodu. Jest to równoznaczne z tym, że osiąga erekcję, jednak nie w każdych okolicznościach. Dla wszystkich tych grup mężczyzn stworzony został lek na erekcję CAREFIL-20. Oddziałuje na mechanizm erekcji w taki sposób, że wspomaga jej wywołanie przy stymulacji seksualnej, a także wydłuża czas jej trwania. Lek  może być przyjmowany przez panów w każdym wieku, którzy ukończyli 18 lat. Oznacza to, że daje szansę na przywrócenie zdolności seksualnej każdemu niezależnie od przyczyny problemu.

Jak to działa? Tadalafil należy do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, czyli substancji, które są powszechnie stosowane w leczeniu impotencji u panów. VIDALISTA 20 mg tadalafil stanowi więc lek, który jest zarówno ceniony przez panów, jak też często polecany przez specjalistów. Dlaczego jest tak skuteczny? Mechanizm erekcji rozpoczyna się w mózgu, z którego do penisa wysyłane są odpowiednie sygnały, wywołujące uwolnienie tlenku azotu. Następnie jest on transportowany do komórek mięśni gładkich, gdzie w kolejnym etapie następuje aktywacja enzymu, który z kolei produkuje kluczową dla mechanizmu erekcji substancję cGMP. Wzrasta jej stężenie, co przekłada się na rozkurcz mięśni gładkich. Na skutek takiej reakcji organizmu rozszerzają się naczynia krwionośne, którymi do ciał jamistych prącia doprowadzana jest krew. To w tym momencie występuje wzwód i utrzymuje się on do momentu obniżenia stężenia cGMP. Niestety niekiedy dochodzi do tego zbyt szybko lub stężenie tej substancji w ogóle nie wzrasta. CAREFIL-20 ma za zadanie zapobiegać obniżeniu się stężenia cGMP i w ten sposób utrzymać erekcję dłużej. Lek CAREFIL-20 ingeruje więc bezpośrednio w mechanizm erekcji, wywołując w nim znaczące zmiany. Dzięki temu cały proces zachodzi bez zakłóceń i z lepszym efektem.

Przyjmowanie i czas działania leku. CAREFIL-20 jest lekiem, który działa już po krótkim czasie od jego przyjęcia. Tabletkę należy zażyć na ok. 30-60 minut przed planowanym stosunkiem, pozwalając tym samym substancji aktywnej wchłonąć się w organizm. Jest to konieczne, aby mogła ona skutecznie działać i wpłynąć na mechanizm erekcji. Jedna tabletka zawiera 20 mg tadalafilu, co jest zalecaną jednorazową dawką leku. Powinno się zażywać tylko jedną taką dawkę na dobę. Czas działania substancji aktywnej wynosi nawet do 36 godzin. Czas ten skraca się z kilku powodów. Może być to palenie papierosów i picie alkoholu, zmęczenie, zbyt mała aktywność fizyczna, a także przewlekłe choroby.

Do przeciwwskazań do zażywania leku CAREFIL-20 zaliczamy choroby układu sercowo-naczyniowego, ale też dotyczące innych narządów organizmu człowieka. Zatem nie powinieneś stosować leku, jeżeli chorujesz na niekontrolowane ciśnienie krwi, które się obniża i wzrasta niezależnie od Ciebie. Tadalafil obecny w leku wykazuje działanie obniżające ciśnienie tętnicze, dlatego nie należy leku przyjmować przy zbyt niskim ciśnieniu, które nie wzrasta powyżej 90/50 mmHg. Ryzyko wystąpienia skutków ubocznych wzrasta przy zwyrodnieniowych zmianach siatkówki oka oraz niewydolności krążenia, chorobie niedokrwiennej serca i złośliwej arytmii komorowej. Stosowanie CAREFIL-20 niekorzystnie wpływa na organizm człowieka, który w ostatnich 2 tygodniach miał zawał mięśnia sercowego lub też udar mózgu. Wśród przeciwwskazań znajduje się też silna niewydolność nerek i wątroby oraz zwężanie się zastawki aortalnej przy wysiłku fizycznym i dużych emocjach. Reakcja alergiczna może wystąpić u panów, którzy mają uczulenie na substancję aktywną obecną w leku – tadalafil lub też każdy inny składnik, jaki znajdziemy w składzie. Warto też zwrócić uwagę na konkretne substancje, które z tadalafilem wchodzą w niekorzystne dla zdrowia człowieka i mechanizmy jego funkcjonowania reakcje. Wśród nich wyróżnia się Revatio i Riociguat. To leki, które stosuje się podczas leczenia nadciśnienia płucnego.

Jakie skutki uboczne mogą wystąpić? Skutki uboczne mogą wystąpić w kilku przypadkach. Przede wszystkim jeżeli przyjmujesz CAREFIL-20, powinieneś to robić zgodnie z zaleceniami producenta. W ulotce znajdują się wszystkie niezbędne informacje, z których dowiesz się, jak bezpiecznie i prawidłowo stosuje się ten lek. Nie można przekraczać dziennej i jednorazowej dawki leku. Jeżeli 20 mg tadalafilu okaże się dla Ciebie za małą ilością i nie dostrzeżesz satysfakcjonującej poprawy, skonsultuj się z lekarzem i powiedz mu o swoich wątpliwościach. Po ewentualnym przeprowadzeniu konkretnych badań może on zalecić Ci przyjmowanie większej dawki. Musisz jednak wiedzieć, że nie można samodzielnie decydować o takiej zmianie, ponieważ skutkuje to wzrostem ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. CAREFIL-20 przyjmujemy tylko wtedy, kiedy pozwala nam na to zdrowie naszego organizmu. Jeżeli jesteś w grupie mężczyzn, których dotyczą wskazane przeciwwskazania, nie powinieneś zażywać leku. Powinieneś też wiedzieć, ze niepożądane działanie CAREFIL-20 może być wywołane Twoim stylem życia. Twoja dieta i aktywność fizyczna ma duże znaczenie na wpływ tadalafilu na Twój organizm. Bezpośrednio przed zażyciem tabletki nie powinno się spożywać dużej ilości alkoholu, a także ciężkostrawnych i tłustych potraw. Skutki uboczne występują rzadko, jednak u małej grupy osób są obserwowane. Najczęściej są to bóle i zawroty głowy, uczucie zatkanego nosa, a także zaczerwienienia na skórze twarzy. Nieco rzadziej wystąpić mogą wymioty, bóle mięśni, zmęczenie, arytmia i osłabienie wzorku. Najrzadziej dochodzi do chwilowej utraty pamięci, omdlenia, udaru i krwawienia z nosa.

Zmień swoje życie! CAREFIL-20 bez recepty! Popraw swoją kondycję seksualną w zaledwie 30 minut! Już teraz możesz pokazać się swojej partnerce od jeszcze lepszej strony. Nasza apteka internetowa oferuje lek na erekcję CAREFIL-20 tanio i bez recepty. W krótkim czasie wysyłamy produkt do klienta, dostarczając go w uniwersalnym i niezdradzającym swojej zawartości opakowaniu. Działamy szybko, skutecznie i dyskretnie. Nasza promocja obejmuje leki na potencję, które kupisz najtaniej, a dodatkowo otrzymasz atrakcyjne gratisy. Sklep online umożliwia w dowolnym momencie złożenie zamówienia niezależnie od tego, czy odpoczywasz w domu czy masz przerwę w pracy. Nie daj się pokonać impotencji.

Produkty Powiązane

Tagi: CAREFIL-20, tadalafil, zaburzenie erekcji, tabletki na potencje, na erekcje,

CAREFIL-20
Dodaj do koszyka
Dodaj do koszyka