aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Cap TRIGGER
Cap TRIGGER  Cap TRIGGER  Cap TRIGGER 

Cap TRIGGER

 • Producent: Healing Pharma
 • Kod Produktu: Sildenafil 100 mg
 • Dostępność: W magazynie
 • 19.00zł

 • 8 szt. lub więcej 13.50zł
 • 12 szt. lub więcej 13.00zł
 • 16 szt. lub więcej 12.50zł
 • 20 szt. lub więcej 12.00zł
 • 40 szt. lub więcej 11.00zł
 • 80 szt. lub więcej 10.00zł
 • 120 szt. lub więcej 9.00zł6 Opinii / Napisz opinię

Cap TRIGGER jest lekiem stosowanym w zaburzeniach wzwodu u dorosłych mężczyzn. Substancją czynną preparatu jest sildenafil. W warunkach pobudzenia seksualnego przywraca on zaburzony mechanizm erekcji powodując zwiększenie dopływu krwi do prącia. Mechanizm erekcji jest aktywowany przez tlenek azotu, który uwalniany jest w ciałach jamistych prącia podczas pobudzenia seksualnego. Wywołuje on szereg przemian chemicznych, które prowadzą do rozkurczu mięśni gładkich w ciałach jamistych (bezpośrednio odpowiada za ten proces związek zwany c-GMP). Ciała jamiste wypełniają się krwią i dochodzi do erekcji. Działanie sildenafilu polega na blokowaniu enzymu, fosfodiesterazy typu 5, który odpowiada za rozkład c-GMP. Prowadzi to do pośredniego zwiększenia stężenia tego związku w ciałach jamistych. Zwiększa się zatem wpływ tlenku azotu na ich mięśniówkę gładką. Uwalnianie tlenku azotu rozpoczyna się pod wpływem pobudzenia seksualnego, które jest czynnikiem niezbędnym do tego, by sildenafil mógł zadziałać. U osób z nadciśnieniem płucnym sildenafil zwiększa stężenie cGMP w komórkach mięśni gładkich naczyń płucnych i powoduje ich rozkurcz, co może prowadzić do ich rozszerzenia.

 

Cap TRIGGER

 

od 1 do 3 tabletek cena: 19,00 zł za jedną tabletkę

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

4 tabletki

56,00 zł

14,00 zł

+ 1 szt.

8 tabletek

108,00 zł

13,50 zł

+ 2 szt.

12 tabletek

156,00 zł

13,00 zł

+ 3 szt.

16 tabletek

200,00 zł

12,50 zł

+ 4 szt.

20 tabletek

240,00 zł

12,00 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

440,00 zł

11,00 zł

+ 10 szt.

80 tabletek

800,00 zł

10,00 zł

+ 20 szt.

120 tabletek

1 080,00 zł

9,00 zł

+ 30 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 100 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

od 4 do 6 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

4 tabletki (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

09/2022

 

Preparat jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli z niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. W celu skutecznego działania preparatu niezbędna jest stymulacja seksualna.

Niestety, nawet jeżeli istnieją wskazania do stosowania preparatu, nie zawsze można go stosować. Nie możesz stosować preparatu jeżeli jesteś uczulony (wykazujesz nadwrażliwość) na którykolwiek składnik preparatu.
Stosowanie preparatu jest przeciwwskazane u osób:
• które są równolegle leczone preparatami uwalniającymi tlenek azotu oraz azotanami
• u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. osoby z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca)
• które utraciły wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego, niezależnie od przyczyny
• z ciężką niewydolnością wątroby
• z niedociśnieniem (ciśnienie tętnicze krwi poniżej 90/50 mmHg)
• po niedawno przebytym udarze lub zawale serca
• ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki.

Męski problem intymny jest niezręcznym, niewygodnym, wstydliwym, więc przemilczanym i pomijanym tematem. Większość mężczyzn nie przyznaje się, iż ma jakiekolwiek nieprawidłowości czy kłopoty związane ze swoim życiem seksualnym. Czy jest to męska duma, wstyd, a może bagatelizowanie problemu? Jednej odpowiedzi nie ma. Jest natomiast problem, którym można a nawet trzeba walczyć. Zaburzenia erekcji zdarzają się często i to u mężczyzn w każdym wieku. Zwłaszcza, gdy są silnie zestresowani i bardzo przemęczeni. Męskie ego bardzo cierpi, mężczyzna martwi się, że przestaje być „męski”. Jak sobie poradzić z tym problemem? Obecnie na naszym rynku dostępna jest szeroka gama leków przywracających lub wspomagających sprawność seksualną mężczyzn. Jednym z nich jest Cap Trigger zawierający 100 mg substancji czynnej Sildenafil, organicznego związku chemicznego, stosowanego w leczeniu zaburzeń erekcji. Został on opatentowany przez przedsiębiorstwo Pfizer w roku 1993, a w roku 1998 został wprowadzony na rynek. Jest zaliczany do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE 5) występujących w ciałach jamistych prącia. Poprzez pobudzenie seksualne w ciałach jamistych uwalnia się tlenek azotu, aktywuje on enzym, cyklozę guanylową, zwiększając stężenie cyklicznego monofosforanu guanezyny (c GMP). Spowodowany w ten sposób rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych umożliwia napłynięcie krwi do prącia. Skutkuje to wzwodem, erekcją członka.

Cap Trigger dostępny jest w postaci tabletki, zatem należy przyjmować go doustnie, popijając szklanką wody. Nigdy nie należy popijać leku sokiem cytrusowym, zwłaszcza grejpfrutowym gdyż może on zmienić farmakokinetykę leku. Lek należy zażyć na 30 minut przed planowanym stosunkiem. Pamiętać należy, że aby tabletka zaczęła działać niezbędna jest stymulacja seksualna. Maksymalne stężenie lek osiąga po około godzinie. Nie należy zażywać Cap Trigger wraz z obfitym, wysokotłuszczowym posiłkiem, także alkohol może negatywnie wpłynąć na działanie leku. Zalecane jest przyjmowanie jednej tabletki dziennie.

Jak długo działa Cap Trigger? Efekt działania leku utrzymuje się od 4 do 6 godzin, w praktyce oznacza to, możliwość odbycia kilku stosunków płciowych.

Dla kogo przeznaczony jest Cap Trigger? Cap Trigger przeznaczony jest dla dorosłych mężczyzn, którzy ukończyli 18 rok życia, borykających się z problemem erekcji, uniemożliwiającym odbycie satysfakcjonującego stosunku płciowego.

Czy Cap Trigger ma skutki uboczne? Jak każdy lek może wywoływać uboczne, niepożądane skutki, występują one jednak dość rzadko i mają raczej łagodne objawy: zaczerwienienie twarzy i odczuciem jej ciepła, bólem głowy, nudnościami, omdleniem i osłabieniem organizmu.

Kto nie może stosować Cap Trigger? Osoby, które mają: uczulenie na którykolwiek ze składników leku, przyjmują nitroglicerynę lub molsydominy, poważne schorzenia układu krążenia, ciśnienie tętnicze poniżej 90/50 mmHg, poważne schorzenia wątroby, przebyty niedawno zawał serca lub udar, degeneracyjne zmiany siatkówki, utratę wzroku poprzez niedokrwistość, neuropatii nerwów wzrokowych.

Zażywając lek, taki jak Cap Trigger należy bezwzględnie przestrzegać kilku żelaznych zasad: przyjmować zalecaną dawkę, nie łączyć z innymi lekami zawierającymi w swoim składzie azotany, nie przyjmować preparatu jeśli aktywność seksualna jest nie wskazana z powodów zdrowotnych.

Zamówienie, przesyłka, przechowywanie Cap Trigger. Zamówienia składane na naszej stronie mają gwarancję dyskretnej i natychmiastowej wysyłki. Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze. Z uwagi na dyskrecję, którą zapewniamy, opakowanie nie będzie sugerowało zawartości. Cap Trigger jak każdy lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej tj. ok. 25 stopni.

Problem z zaburzeniami erekcji ma około 10% mężczyzn na świecie i ponad 2 miliony Polaków. Zdecydowana ich większość, z różnych powodów, nie zgłasza się do lekarza. Mężczyzna ukrywa problem sam przed sobą i przed swoją partnerką. Tymczasem 70% z nich można wyleczyć. Zaburzenia erekcji to problem powszechny, występujący najczęściej u panów po 40 roku życia, jednak w ostatnich latach pojawił się on u znacznie młodszych mężczyzn. Przyczyny braku erekcji lub zdolności do jej utrzymania mogą być bardzo różne. U 85% mężczyzn spowodowane są: chorobami serca lub układu krążenia, cukrzycą – zwłaszcza nie leczoną, zaburzeniami hormonalnymi, stosowaniem niektórych leków. Używki takie jak papierosy i alkohol, także wywołują negatywny wpływ na potencję. U 10% przypadków mężczyzn mających problemy z osiągnięciem wzwodu lub jego utrzymaniem przyczyną i źródłem jest przewlekły stres lub depresja oraz problemy z partnerką. Żeby wspomóc swój organizm w walce o erekcję mężczyzna powinien zmienić swój tryb życia, przyzwyczajenia:
• rzucić palenie i rezygnować z większych ilości alkoholu
• unikać i walczyć z otyłością: zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna
• zmienić dietę na bogatą w błonnik, świeże warzywa i owoce, unikać tłuszczy i soli
• regularnie ćwiczyć, co najmniej trzy razy w tygodniu
• zapewnić sobie czas na relaks i wypoczynek
• regularnie poddawać się badaniom lekarskim.
To wszystko wpłynie bardzo pozytywnie na organizm, a także dodatkowo odpręży i zrelaksuje. Może mieć także zdecydowany wpływ na nabranie chęci na igraszki łóżkowe.

Maciek 12/08/2019

Produkt warty swojej ceny, działa szybko i dobrze, polecam każdemu zainteresowanemu.

Bogusław 12/08/2019

Ze wszystkich do tej pory używanych środków najlepszy srodek to Cap TRIGGER !!

Lucjan 09/08/2019

Produkt skuteczny w działaniu już po kilkudziesięciu minutach, czas działania do około pięciu godzin.

Adrian 25/07/2019

Chyba najtańszy z środków o tym samym składzie dostępnych bez recepty. Działa i smakuje dokładnie tak samo jak pozostałe, więc nie ma sensu przepłacać. Jak przy wszystkich lekach z sildenafilem lista możliwych skutków ubocznych jest długa i w sumie część z nich występuje często. Na szczęście są mało uciążliwe (typu np. lekko zapchany nos, czy minimalne zwężenie pola widzenia). Niemniej jest to na pewno środek do awaryjnego stosowania a nie "na co dzień" i jako taki warty jest polecenia.

Ibis 18/05/2019

Nie mam większych problemów z erekcja jednak czasami zdarza mi się w trakcie trochę osłabnąć. Kupiłem z ciekawości. Stwierdzam że cap trigger jest rewelacyjny. Daje radę i to nie tylko jeden raz. Żona zachwycona.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: Cap TRIGGER, sildenafil, tabletka na potencję, tabletka przywracająca mechanizm erekcji,

Cap TRIGGER
Dodaj do koszyka
Dodaj do koszyka