aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Armod - 150
Armod - 150  Armod - 150 

Armod - 150

  • Producent: Emcure
  • Kod Produktu: Armodafinil 150 mg
  • Dostępność: Out Of Stock
  • 16.00zł

  • 20 szt. lub więcej 15.50zł
  • 30 szt. lub więcej 15.00zł
  • 40 szt. lub więcej 14.50zł
  • 50 szt. lub więcej 14.00zł
  • 100 szt. lub więcej 13.00zł
  • 500 szt. lub więcej 12.00złNiestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

5 Opinii / Napisz opinię

ARTVIGIL - 150 to lek nootropowy, który najlepiej się sprawdza w momencie, kiedy potrzebujemy dodatkowego wsparcia z zewnątrz podczas ciężkiej pracy umysłowej lub fizycznej. Preparat charakteryzuje się dobrą tolerancją oraz szybkim efektem działania. Produkt możemy zarówno stosować rano, jak i po południu. Preparat nadaje poczucie szczęścia i pewności siebie. Armodafinil jest środkiem bezpiecznym dla ludzkiego organizmu, a więc jest on bardzo popularny wśród osób pracujących i studiujących. ARTVIGIL 150 to pomoc dla wielu osób w momentach ich życia wymagających dużego skupienia, np. podczas nauki, zdawania egzaminów, czy też w sytuacjach kiedy trzeba się skupić na pracy. Pomaga także zachować czysty umysł podczas dnia po nieprzespanej nocy lub nocy suto zakrapianej alkoholem, inaczej mówiąc zmniejsza psychiczne efekty "kaca". Dużo osób preferuje na początek dnia kawę, coca-colę lub napój energetyzujący. Jednak zawierają one bardzo dużo cukru, co nierzadko powoduje zwiększenie wagi lub złe samopoczucie.

ilość tabletek cena za całość cena za jedną szt.
10 tabletki 90,00 zł 9,00 zł
20 tabletek 165,00 zł 8,25 zł
30 tabletek 225,00 zł 7,50 zł
40 tabletek 292,00 zł 7,30 zł
50 tabletek 360,00 zł 7,20 zł
100 tabletek 650,00 zł 6,50 zł
500 tabletek 2 750,00 zł 5,50 zł

 

Substancja czynna:

ARMODAFINIL 150 mg (poprawia koncentracje, zwiększa motywacje, zmniejsza zmęczenie)

 

Czas działania:

około 24 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 60 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

06/2022

 

ARTVIGIL 150 nie powoduje problemów z metabolizmem organizmu, a więc jest on również bezpieczny dla osób dbających o swój wygląd i stan fizyczny. Czym jest armodafinil? Substancja czynna armodafinil jest środkiem pochodzącym z modafinilu, a mianowicie armodafinil to R cząsteczka modafinilu. Oznacza to, że armodafinil jest bardziej skutecznym środkiem niż modafinil, ma on dłuższy efekt działania oraz jest lepiej przyswajalny. Preparat ten jest stosowany w medycynie do leczenia różnych chorób snu, ponadto, czasami jest stosowany przez osoby mających depresje do polepszenia stanu emocjonalnego. Lek ten pozwala zorganizować i uporządkować swój dzień oraz działania we właściwy sposób. ARTVIGIL 150 pomaga wielu osobom w realizacji ich celów i projektów. Czas działania tego leku to około 10-12 godzin. Najlepiej zażyć go około 1-2 godzin przed planowana aktywnością umysłową, lub bezpośrednio po obudzeniu. Tabletkę należy popić wodą, nie należy stosować leku razem z innymi środkami pobudzającymi, takimi jak napoje energetyczne lub kofeina.

Stres jest coraz częściej spotykany wśród osób pracujących lub studiujących. Presja w pracy lub na studiach powodują brak koncentracji i niemożliwość skupienia się na potrzebnym działaniu. Codzienne nasycenie emocjami i przeładowanie obowiązkami powoduje niechęć do działania. Takie symptomy tylko przeszkadzają nam w codziennym życiu. Mają one również bezpośredni wpływ na nasze życie intymne. Zmęczenie ciała i mózgu powoduje brak motywacji do codziennych obowiązków oraz zaburzenia emocjonalne. Warto czasami sięgnąć po takie preparaty jak ARTVIGIL 150 mg. Środek ten pomaga nam w życiu prywatnym oraz w polepszeniu pracy umysu. Użytkownicy deklarują brak senności przez cały dzień oraz lepsze skupienie w pracy. ARTVIGIL 150 mg jest produkowany przez firmę HAB Pharmaceuticals, która cieszy się popularnością i zaufaniem wśród użytkowników w wielu krajach świata. Ponadto, substancja aktywna armodafinil jest sprawdzona i została zatwierdzona przez Amerykańską Agencję Żywności i Leków w 2007 roku. Preparat ten jest zalecany do leczenia różnych zaburzeń snu i koncentracji. Lek pomaga w walce ze zmęczeniem oraz pomaga w leczeniu narkolepsji. ARTVIGIL 150 mg poprawia samopoczucie, powoduje zwiększenie motywacji. ARTVIGIL 150 mg jest szczególnie polecany dla osób podróżujących oraz pracujących w trybie zmianowym. ARTVIGIL 150 armodafinil mogą stosować nie tylko ludzie cierpiące na różne choroby snu, lecz również osoby potrzebujące dodatkowej koncentracji przy pracy umysłowej. Mogą to być zarówno studenci, naukowcy, jak i menedżerowie. Preparat również stosują osoby walczące z uzależnieniem od narkotyków lub osoby cierpiące na różnego rodzaju przejawy depresji.

Dlaczego ARTVIGIL 150 jest polecany? ARTVIGIL 150 jest bardzo skutecznym preparatem. Produkt doskonale się sprawdza dla osób mających do czynienia z pracą umysłową lub dla studentów podczas sesji. Dodatkowym powodem do nabycia i stosowania ARTVIGIL 150 jest to, że substancja czynna tego preparatu armodafinil dostała certyfikat od FDA w 2007 roku. ARTVIGIL 150 jest bardzo popularny wśród zażywających ten lek, ponieważ jest on bezpieczny oraz skuteczny. Armodafinil jest najbardziej skutecznym legalnym preparatem do stosowania dziennego. Zwolennicy ARTVIGIL 150 najbardziej cenią poprawę humoru oraz zwiększenie koncentracji, które daje ARTVIGIL 150. Użytkownicy czują się bardziej skupieni oraz zmotywowani. Preparat pomaga szczególnie w sytuacji, kiedy musimy skończyć ważny projekt w pracy lub w okresie sesji egzaminacyjnej. ARTVIGIL 150 pomaga jednak nie tylko podczas egzaminów, może on również pozytywnie zadziałać podczas podróży lub pracy zmianowej. Lek ten jest bardzo dobrze tolerowany przez nasz organizm, a wywodzi się kompletnie z niego w ciągu doby po połknięciu tabletki. ARTVIGIL 150 nie narusza sen lub odpoczynek. Skutki uboczne ARTVIGIL 150 występują u zaledwie 2%, najczęściej pojawiają się one, kiedy któryś ze składników ARTVIGIL 150 nie jest tolerowany przez osobę. Nie są one niebezpieczne dla zdrowia, nie są specjalnie uciążliwe i szybko mijają. Najczęściej są to ból i zawroty głowy, nudności oraz suchość w ustach. Jednak jest to kwestia bardzo indywidualna. Armodafinil jest nawet wykorzystywany przez polityków, kiedy mają one długie podróże i trudne wystąpienia publiczne.

Czy ARTVIGIL 150 jest bezpieczny dla mnie? ARTVIGIL 150, jak i każdy lek ma skutki uboczne, jednak nie są one powszechne i występują bardzo rzadko. Armodafinil jest uważany za jeden z najbezpieczniejszych leków, jest on dobrze tolerowany przez ciało ludzkie. Musimy jednak uważać przy stosowaniu ARTVIGIL 150 i nie zwiększać samodzielnie zalecanej dawkę. Armodafinil najlepiej działa wtedy, kiedy jest stosowany właściwie, a więc przed stosowaniem leku należy dokładnie przeczytać dołączoną ulotkę. ARTVIGIL 150 jest świetną alternatywą dla różnorodnych suplementów diety na bazie kofeiny, czy też guarany ponieważ ma on dłuższy efekt działania. Produkt ten świetnie się sprawdza nie tylko jako zamiennik kawy, lecz również napojów energetycznych. Ponadto, stosowanie ARTVIGIL 150 razem z napojami na bazie kofeiny może być niebezpieczne dla naszego zdrowia. Jeśli masz narkolepsje lub nadmierną senność w ciągu dnia, to ARTVIGIL 150 jest na pewno dla ciebie. Niweluje on również objawy zmęczenia. Czas działania ARTVIGIL 150 zwykle to 6-8 godzin, jednak czasami może on trwać nawet do 10 godzin, co jest dużo lepszym wynikiem w porównaniu do innych preparatów. ARTVIGIL 150 powoduje polepszenie koncentracji i samopoczucia za pomocą koncentracji dopaminy i noradrenaliny we właściwych obszarach mózgu. Połączenie tych dwóch hormonów powoduje nie tylko dobry stan emocjonalny oraz pozytywne spojrzenie na świat, lecz również zwiększenie motywacji. Dużo użytkowników deklaruje, że po zastosowaniu ARTVIGIL 150 mogą oni się skupić na kilku działaniach jednocześnie, co zwiększa ich skuteczność w pracy. Jednak, jeśli jesteś osobą poniżej 18 roku życia lub masz alergię na środki będące składnikami preparatu, to ARTVIGIL 150 nie jest dla ciebie. Produkt również jest przeciwwskazany osobom mającym choroby serca oraz naruszenia systemu krwionośnego. Preparat nie można stosować kobietom w ciąży lub karmiącym piersią, ponieważ może on spowodować efekty niepożądane. Każdy lek najlepiej stosować po konsultacji z lekarzem. Nie zważając na to, że ARTVIGIL 150 jest dostępny bez recepty, musimy być pewni, że nie zaszkodzi on nam. Zastosowanie ARTVIGIL 150 wraz z alkoholem może również naruszyć pracę wątroby lub nerek, a połączenie armodafinil z kofeiną może spowodować naruszenie rytmu serca. Nie należy również przekraczać zalecanej dawki preparatu w 150 mg, ponieważ może to spowodować problemy ze snem.

Gdzie mogę dostać ARTVIGIL 150? ARTVIGIL 150 jest bezpiecznym lekiem, ale jednak nie można go dostać w zwykłej aptece. Lek ten jest dostępny on-line, możemy go zamówić na stronie internetowej, a odebrać w najwygodniejszy dla nas sposób, kurier dostarczy go nam do domu lub odbierzemy samodzielnie w paczkomatach Inpost. Zamawianie przez internet doskonale się sprawdzi również dla osób niemających czasu na spędzanie kilku godzin na wizytę u lekarza. ARTVIGIL 150 jest sprzedawany w postaci białych tabletek. Jedna tabletka zawiera dobową dawkę armodafinilu, czyli 150 mg. Do produktu jest dołączona ulotka informacyjna. Opakowanie, w którym znajduje się ARTVIGIL 150 zabezpiecza transportowanie oraz właściwe przechowywanie produktu. Jedna paczka zwykle zawiera 10 tabletek, jednak istnieje możliwość zamówienia większej ilości preparatu.

ARTVIGIL 150 jest uznawany za skuteczny i bezpieczny lek, jednak jest on lekiem, a więc ma on pewne skutki uboczne. Nie są one powszechne, występują u niewielkiej liczby użytkowników. Lek należy stosować doustnie, popijając niewielką ilością wody. Ze skutków najczęściej występujących u ludzi zażywających lek należy ból i zawroty głowy, lęk, nudność oraz brak snu. Aby uniknąć możliwych skutków ubocznych, należy przeczytać ulotkę oraz właściwie stosować preparatu. Skutki uboczne są lekkie do zniesienia, mijają one szybko oraz nie przeszkadzają w codziennym życiu. Aby uniknąć możliwych efektów niepożądanych, należy skonsultować się z lekarzem oraz przeczytać ulotkę dołączoną do preparatu. Aby lek właściwie zadziałał, musimy go zastosować parę godzin od rozpoczęcia pracy. Tabletkę należy połknąć i popić wodą. Produkt najlepiej stosować oddzielnie od posiłków, ponieważ szybciej on wtedy zadziała. Artvigil 150 jest lekiem, zazwyczaj dobrze tolerowanym. Jednak może on wywoływać u niektórych osób niepożądane skutki uboczne. Występują one rzadko i są określane jako łagodne. Mogą one pojawiać się podczas kilku pierwszych tygodni przyjmowania leku i zazwyczaj ustępuje po około 2 tygodniach. Rzadko pojawiają się: ból i zawroty głowy, pokrzywka, obrzęk warg, twarzy lub języka; bardzo rzadko mogą wystąpić trudności w oddychaniu lub kołatanie serca oraz obniżenie ciśnienia krwi. Koniecznie należy skonsultować się z lekarzem jeżeli zażywamy leki: Alprazolam, Amphetamina, Aripiprazole, Bupropion, Cetirizine, Cholecalciferol, Cyanocobalamin, Duloxetine, Escitalopram. Aby lek właściwie zadziałał, należy dokładnie przeczytać ulotkę, a szczególnie zwrócić uwagę, jak ARTVIGIL 150 toleruje inne leki. Najlepiej skonsultować się z lekarzem przed łączeniem tego leku z innymi preparatami. ARTVIGIL 150 może zwiększyć lub zmniejszyć efekt swojego działania w zależności od stosowania innych preparatów. Szczególną uwagę należy zwrócić na leki obniżające ciśnienie krwi. Nie warto łączyć ARTVIGIL 150 z antydepresantami samodzielnie, ponieważ może to spowodować odwrotny efekt obu leków. ARTVIGIL 150 również nie należy stosować razem z preparatami wpływającymi na enzymy w wątrobie oraz na działanie nerek. Pacjenci również muszą unikać stosowanie ARTVIGIL 150 razem z lekami, które zawierają pseudoefedrynę lub efedrynę.
Przeciwwskazaniem do stosowania Artvigil 150 jest:
• przerost lewej komory serca,
• depresja,
• zespół wypadania zastawki mitralnej,
• nadciśnienie tętnicze,
• choroby wątroby,
• zaburzenia rytmu serca,
• uzależnienie od alkoholu,
• nadwrażliwość na Armodafinil,
• ciąża oraz okres laktacji.

Czy ARTVIGIL 150 uzależnia? Armodafinil, jako środek, nie uzależnia. ARTVIGIL 150 powoduje polepszenie samopoczucia i koncentracji, jednak nie jest on narkotykiem oraz nie uzależnia fizycznie Jest to jednym z powodów przemawiającym do tysięcy ludzi na całym świecie za stosowaniem leku. ARTVIGIL 150 powoduje polepszenie koncentracji i zwiększenie motywacji do życia, co sprawia, że możemy tęsknić po tym efekcie w momencie, kiedy nie stosujemy armodafinil. Jednak nie oznacza to, że bez niego człowiek nie będzie mógł w przyszłości pracować lub studiować. Armodafinil jedynie pomaga osobom w trudny moment ich życia, nie jest niezbędnikiem w sytuacjach stresowych lub w sytuacjach kiedy działamy pod presją czasu czy też w przypadku nawału pracy.

Jak zamawiać i przechowywać Artvigil 150? Artvigil 150 jest lekiem bezpiecznym i sprawdzonym, niestety nie możemy go kupić w stacjonarnych aptekach, możemy go natomiast zamówić on-line. Przesyłka zostanie dostarczona do domu przez kuriera lub do skrytki paczkomatowej In-post. Zamówienia składane na naszej stronie, są wysyłane natychmiastowo. Artvigil 150 należy przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, w temperaturze pokojowej, czyli ok 20-25stopni, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Większość z nas, ludzi studiujących lub pracujących zawodowo narzeka na ciągłe zmęczenie, niewyspanie, rozdrażnienie. Stres stał się normą w naszym życiu, uczucie zmęczenia, zaburzenia snu, kiepski nastrój i ciągłe poddenerwowanie to nasza codzienność. Styl życia jaki prowadzimy zmusza nas do maksymalnej wydajności, koncentracji i skupienia, a nie zostawia miejsca i czasu na wypoczynek i relaks. Jak sobie radzić w takich sytuacjach, jak dodać sobie energii i zmusić nasz mózg do większego wysiłku i większej wydajności? Złotym środkiem na nasze kłopoty może być Artvigil 150. Artvigil 150 co to jest, jak działa i dla kogo jest przeznaczony? To lek poprawiający koncentrację, zwiększający naszą produktywność, wydajność, pomagający w maksymalnym skupieniu. To lek wspomagający pracę naszego mózgu. Artvigil 150 zawiera w swoim składzie 150 mg armodafinilu, substancji, która ma wpływ na aktywność pewnego obszaru naszego mózgu, odpowiedzialnego za rytm snu, czuwania i czujności. Armodafinil został zatwierdzony w 2007 roku, przez Federalną Agencję Żywności i Leków w USA jako środek bezpieczny dla zdrowia, jest silniejszą wersją powszechnie znanego modafinilu, oznacza to, że jego efektywność ujawnia się po zażyciu mniejszej dawki leku, a jego czas działania jest dłuższy. Stosowany jest w leczeniu nadmiernej senności w dzień, narkolepsji, przesunięciu zaburzeń snu spowodowanego pracą oraz w obstrukcyjnym bezdechu sennym. Opinie zażywających Artvigil są bardzo pozytywne, dlatego lek, stał się tak popularny wśród ludzi, od których praca wymaga najwyższej koncentracji. Ale nie tylko intelektualiści sięgają po Artvigil, znajduje on zastosowanie również wśród ludzi ciężko pracujących fizycznie lub w systemie zmianowym. Artvigil daje ogromną porcję energii, która jest zupełnie innego rodzaju, niż ta po kofeinie lub innych znanych energetykach. Jest naturalna, trwa dłużej, pozwala na większa koncentrację, produktywność i maksymalne skupienie. Artvigil 150, a właściwie zawarty w nim armodafinil działa jako inhibitor transportu dopaminy i inhibitor wychwytu zwrotnego, możemy więc powiedzieć, że wzmacnia nasz mózg, zmuszając go jednocześnie do lepszej i bardziej efektywnej pracy Dodatkowym efektem, szczególnie docenionym przez panie, jest zmniejszenie apetytu z jednoczesnym zwiększeniem energii. Artvigil 150 jest szczególnie polecany dla osób, które maja problemy z koncentracją lub mają zmniejszoną szybkość reakcji na różnego rodzaju bodźce zewnętrzne, które pracują pod presją, a także dla studentów mających trudny kierunek studiów lub zwyczajnie – mało czasu, a dużo nauki. Artvigil 150 da nam wzrost energii jednocześnie redukując zmęczenie, pomoże nam szybciej przetwarzać informacje, a także zwiększy naszą motywację do działania i polepszy samopoczucie, poprawi także naszą zdolność zapamiętywania. Artvigil 150 jak stosować? Jego działanie zaczynamy odczuwać po ok 60 minutach po połknięciu tabletki, a czas działania utrzymuje się od 6 do 8 godzin, może on jednak ulec przedłużeniu w zależności od naszych indywidualnych cech biologicznych i utrzymać się nawet do 12 godzin. Nie zalecane jest zażywanie więcej niż jedna tabletka na dobę. Zazwyczaj przyjmowana powinna być rano. Jednak jeśli zależy nam na aktywności nocnej, należy ją zażyć wieczorem. Nie należy przekraczać zalecanej dawki leku. Tabletkę należy popić wodą. Artviigil 150 bardzo dobrze przyswajalny przez nasz organizm i całkowicie wydalany z niego w ciągu 24 godzin. Artvigil 150 nie jest narkotykiem, więc nie jest to środek uzależniający i nie wywołuje również problemów ze snem.

Zdecydowana większość przyczyn zaburzeń koncentracji, problemów ze skupieniem się i zapamiętywaniem nie jest spowodowana chorobami lecz trybem naszego życia, pracą i nauką w ciągłym pośpiechu i stresie.
Głównymi czynnikami wpływającymi na nasze kłopoty są:
• stres, lęk, niepokój, problemy rodzinne i zawodowe,
• zbyt mała ilość snu, nieregularny tryb życia,
• dolegliwości chorobowe powodujące ból,
• choroby takie jak: alkoholizm, depresja, schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa,
• praca w trudnych warunkach.
Większość z tych czynników możemy teoretycznie wyeliminować lub przynajmniej ograniczyć, jednak teoria nie zawsze idzie w parze z praktyką. Nasz styl życia nie zawsze jest do końca zależny od nas, najczęściej nie możemy sobie pozwolić na dłuższy sen, wypoczynek czy wolniejsze tempo pracy, żyjemy w ciągłym biegu i niedoczasie. Każdy z nas bywa przemęczony, zestresowany, ranne wstawanie, ciągły pośpiech, nadmiar obowiązków w pracy i w domu, to wszystko powoduje, że brakuje nam energii i nie możemy normalnie funkcjonować. Nie możemy zmienić stylu naszego życia i zupełnie wyeliminować stresu towarzyszącego nam codziennie, ale możemy sobie pomóc w inny sposób i starać się zminimalizować negatywne skutki. Właśnie dla takich ludzi jak my jest Artvigil 150, preparat powodujący polepszenie naszego samopoczucia i koncentracji, nie będący narkotykiem i nie uzależniający nas fizycznie.

Marcin 26/08/2020

Ogólnie tabletka działa, poprawia nastrój.

Anita 12/08/2019

Jeszcze za krótko używam aby wydać pełną opinię, ale uważam że jest to dobry produkt. Odświeża umysł, poprawia krążenie, usprawnia procesy myślowe. Generalnie jestem zadowolona - na więcej efektów poczekam.

Asia 07/08/2019

Armod znam od lat, zażywałam go kilka lat temu mieszkając w USA. Fajnie, że teraz u nas można go kupić. Polecam

Gracjan 07/08/2019

Polecam sklep za szybkość dostawy i cenę produktu.

Magda 06/07/2019

Spokój, spokój, spokój :)
Polecam, działa! Ja zażywam w nerwowych sytuacjach i działa.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: ARMODAFINIL, tabletki Armod, tabletki na poprawę koncentracji, tabletki zwiększające motywacje, tabletki zmniejszające zmęczenie,

Armod - 150
Niedostępny
Niedostępny