aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Apcalis-sx Oral Jelly
Apcalis-sx Oral Jelly  Apcalis-sx Oral Jelly  Apcalis-sx Oral Jelly  Apcalis-sx Oral Jelly  Apcalis-sx Oral Jelly  Apcalis-sx Oral Jelly  Apcalis-sx Oral Jelly  Apcalis-sx Oral Jelly  Apcalis-sx Oral Jelly  Apcalis-sx Oral Jelly  Apcalis-sx Oral Jelly  Apcalis-sx Oral Jelly  Apcalis-sx Oral Jelly  Apcalis-sx Oral Jelly  Apcalis-sx Oral Jelly 

Apcalis-sx Oral Jelly

 • Producent: Ajanta Pharma
 • Kod Produktu: Tadalafil 20 mg
 • Dostępność: 2-3 Days
 • 19.80zł

 • 7 szt. lub więcej 17.00zł
 • 14 szt. lub więcej 15.00zł
 • 21 szt. lub więcej 14.00zł
 • 28 szt. lub więcej 13.00zł
 • 35 szt. lub więcej 12.00zł
 • 70 szt. lub więcej 11.00zł
 • 140 szt. lub więcej 10.00złNiestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

7 Opinii / Napisz opinię

Apcalis-sx Oral Jelly to nowoczesny lek dla mężczyzn przeznaczony do leczenia impotencji. Lek produkowany jest w postaci żelu, w saszetkach o pojemności 5 ml o smaku: ananasa, pomarańczy, truskawki, czarnej porzeczki, mięty, czekolady i mango. Główny składnik to tadalafil, należy on do substancji należących do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, stosowanych w leczeniu zaburzeń erekcji. Apcalis-SX Oral Jelly 20 mg jest chętnie kupowany ze względu na niższą cenę w porównaniu z Cialisem czy Viagrą. Lek może być stosowany przez mężczyzn w każdym wieku. Obserwowane są przypadki lepszego działania na mężczyzn, na których niezadawalająco działały inne leki na potencję. Lek działa poprzez zwiększenie napływu krwi do penisa. Ułatwia osiągnięcie erekcji przy niezależnym od Apcalisu podnieceniu seksualnym.

 

Apcalis-sx Oral Jelly

 

od 1 do 6 saszetek cena: 19,80 zł za jedną saszetkę

ilość saszetek

cena za całość

cena za jedną saszetkę

ilość gratisów

7 saszetek

119,00 zł

17,00 zł

+ 1 szt.

14 saszetek

210,00 zł

15,00 zł

+ 3 szt.

21 saszetek

294,00 zł

14,00 zł

+ 5 szt.

28 saszetek

364,00 zł

13,00 zł

+ 7 szt.

35 saszetek

420,00 zł

12,00 zł

+ 8 szt.

70 saszetek

770,00 zł

11,00 zł

+ 10 szt.

140 saszetek

1 400,00 zł

10,00 zł

+ 35 szt.

 

Substancja czynna:

TADALAFIL 20 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 36 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 20 min.

 

Ilość saszetek w jednym opakowaniu:

7 saszetek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego opakowania)

 

Data przydatności do spożycia:

04/2022

 

Znane jest długotrwałe utrzymywanie się działania tego leku, co sprawiło, że Apcalis nazywany jest lekiem weekendowym .Mężczyźni cieszą się wraz z partnerkami długotrwałymi stosunkami, które dają im komfort i satysfakcję z udanego życia seksualnego. Apcalis-SX 20 mg przedłuża stan erekcji i moment szczytowania, a także zapewnia silniejsze doznania i wrażenia seksualne.

Producent Apcalisu-SX 20 mg w żelu - Ajanta Pharma zaleca maksymalną dawkę na dobę – 20 mg. Nie należy również spożywać zbyt tłustych i obfitych posiłków, które mogą zmniejszać działanie leku i unikać grapefruitów i soków z tych owoców. W celu skutecznego działania preparatu niezbędna jest stymulacja seksualna. Przy właściwym zastosowaniu leku gwarantowany jest wyjątkowo długi czas działania, trwający nawet od 12 do 36 godzin od momentu zażycia. Apcalis 20 mg jest przeznaczony wyłącznie do stosowania przed aktywnością seksualną, nie jest on lekiem do stosowania codziennego.

Apcalis-sx 20 mg to lek stosowany wyłącznie przez mężczyzn i mający za zadanie wyeliminować wszelkie trudności z osiągnięciem erekcji, na które mogą się składać czynniki psychiczne bądź neurologiczne. Apcalis-sx 20 mg może zadziałać na poprawę erekcji i prawidłowy przebieg inicjacji seksualnej, jedynie przy jednoczesnej inicjacji, jaka powinna mieć miejsce już po zażyciu tabletki.

Lek jest przeciwwskazany w następujących chorobach i stanach: u pacjentów zażywających organiczne azotany w jakiejkolwiek postaci (ze względu na fakt, że tadalafil nasila ich hipotensyjne działanie); choroby serca, dla których nie jest wskazana aktywność seksualna; choroby układu sercowo-naczyniowego; niestabilna dławica piersiowa lub bóle dławicowe odczuwane podczas stosunków płciowych; przebyty w ostatnich 3-6 miesiącach zawał serca lub udar mózgu; niskie ciśnienie tętnicze (poniżej 90/50 mmHg), uczulenie na substancję czynną preparatu - tadalafil; ciężkiej niewydolności wątroby i nerek; w zmianach zwyrodnieniowych siatkówki. Należy również zachować szczególną ostrożność ostrożność u pacjentów: z anatomicznymi deformacjami prącia (wygięcie, zwłóknienie ciał jamistych lub choroba Peyroniego); ze skłonnością do priapizmu (anemia sierpowata, szpiczak mnogi, inne; ze zdiagnozowaną białaczką.

Według ostatnich badań około półtora miliona Polaków cierpi na problemy z erekcją. Taki problem jest często spowodowany nie tylko zaburzeniami fizycznymi, lecz również stresem, depresją lub zmęczeniem emocjonalnym. Brak możliwości doznania przyjemności w życiu intymnym powoduje pogorszenia stanu psychicznego i fizycznego osoby. Mężczyzna, który cierpi na zaburzenia potencji, często czuje się niepewnie. Brak satysfakcji z siebie powoduje pogorszenie produktywności oraz relacji z bliskimi. Życie seksualne jest o tyle ważne dla współczesnego człowieka, że nie możemy lekceważyć ewentualnych problemów jakie sie w nim pojawiają. W momencie, kiedy mężczyzna odczuwa presję emocjonalną spowodowaną brakiem pewności siebie, warto sięgnąć po preparat pomagający przywrócić życie seksualne do normy. Apcalis-SX Oral Jelly 20 mg z substancją czynną tadalafil jest jednym z takich preparatów. Zajmuje on wysoką pozycję wśród innych preparatów dzięki swojej skuteczności. Tadalafil jest stosowany w medycynie przy leczeniu zaburzeń potencji oraz problemów z erekcją. Jest on całkowicie bezpieczny. Stosowanie tego preparatu nie jest wstydliwe a nawet jest wskazane przy dolegliwościach związanych z zaburzeniami erekcji. Stosowanie Apcalis-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil jest przykładem troski o siebie, o swój stan fizyczny i psychiczny oraz dbania o satysfakcję partnerki. Warto pamiętać, że Apcalis-SX Oral Jelly 20 mg nie rozwiązuje całkowicie problemu z erekcją, to znaczy doraźnie pomaga, jednak nie leczy przyczyn problemów z potencją. Jest on jednak jednym ze sposobów na polepszenie stanu mężczyzny w pierwszych etapach leczenia zaburzeń erekcji.

Preparat jest produkowany przez indyjską firmę Ajanta Pharma, która ma zezwolenie Światowej Organizacji Zdrowia na produkcję takich preparatów. Firma ta działa na rynku od 1973 roku i jest sprawdzonym producentem leków pomagających w zaburzeniach potencji. Ajanta Pharma działa na całym świecie, a z jej usług skorzystały dziesiątki milionów osób z różnych krajów.

Sprawdzony dostawca oraz łatwość stosowania preparatu sprawia, że jest on faworytem wśród konsumentów. Lek doskonale się sprawdza dla osób, które dbają o swoje finanse i nie chcą dużo wydawać. Apcalis-SX Oral Jelly 20 mg jest dobrą alternatywą dla viagry czy kamagry. Produkt jest sprzedawany w formie saszetek z żelem o różnych smakach, dzięki czemu szybko się wchłania. W ofercie dostępne takie smaki jak: ananas, czekolada, mięta i wiele innych. Produkt na pewno spodoba się osobom, które poszukują wyrazistych i silnych doznań w życiu intymnym.

Co to jest Apcalis-SX Oral Jelly 20 mg i tadalafil? Wybór prawidłowego preparatu na potencję może być bardziej skomplikowany, niż się to wydaje. Boimy się wierzyć reklamie na 100%, ponieważ nie chcemy się rozczarować. Potrzebujemy sprawdzonego leku, polecanego przez wielu mężczyzn. Apcalis-SX Oral Jelly 20 mg jest właśnie takim lekiem. Polecają go szczególnie mężczyźni, którzy próbowali inne leki przed zastosowaniem naszego żelu. Tadalafil to substancja czynna w Apcalis-SX Oral Jelly. Jest to środek, który pozwala na uwalnianie tlenku azotu w ciałach jamistych. Powoduje to przepływ krwi do penisa poprzez rozluźnianie tkanin gładkich. Efektem dopływu krwi do ciał jamistych jest erekcja. Apcalis-SX Oral Jelly 20 mg jest doskonałym preparatem dla osób poszukujących szybkiego efektu za niewielką cenę. Tadalafil działa po około 30-40 minutach od chwili spożycia i aż do 36 godzin, jest całkowicie bezpieczny dla mężczyzn. Produkt pozwoli każdemu poczuć się pewnym siebie. Apcalis-SX Oral Jelly 20 mg nie zwiększa produkcji cGMP, ale hamuje jej rozkład, co sprawia, że dla pozytywnego efektu działania leku jest niezbędna stymulacja seksualna. Apcalis-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil to tabletki powodujące wzwód członka. Preparat w formie żelu o różnych smakach jest łatwy do stosowania. Apcalis-SX Oral Jelly 20 mg sprawi, że stosunek intymny pomiędzy mężczyzną a jego partnerką stanie nie tylko możliwym, ale również długim i pełnym nowych doświadczeń. Wybór preparatu powinien być dobrze przemyślany, a ponadto, osoba stosująca te tabletki, musi być pewna, że ten lek zadziała. Dlatego należy przeczytać ulotkę dołączoną do preparatu, a najlepiej skontaktować się z lekarzem.

Jak stosować Apcalis-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil? Aby mieć pewność działania leku, należy przeczytać ulotkę i zastosować się do zaleceń oraz zażyć właściwą dawkę preparatu. Produkt jest w formie żelu oraz jest on umieszczony w saszetkach. Jedna porcja preparatu na pewno wystarczy na udaną randkę trwającą nawet dobę. Lek najlepiej stosować około 30 min przed stosunkiem seksualnym. Apcalis-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil w formie żelu jest bardzo łatwy i przyjemny w stosowaniu. Najlepiej się sprawdzi dla osób, które nie lubią branie tabletek. Żel jest dostępny w różnych smakach. Nie zapomnij jednak, że preparat zaczyna działać jedynie po stymulacji seksualnej. Lek świetnie się sprawdzi w momencie, kiedy mężczyzna jest zestresowany lub zdenerwowany, żel zadziała nawet wtedy. Produkt możemy spożywać z niewielką ilością alkoholu, ale należy jednak uważać, aby alkoholu nie było za dużo, ponieważ wtedy pojawia się ryzyko, że alkohol osłabi efekt działania żelu i erekcja nie będzie pełna. Dużą zaletą preparatu jest to, że lepiej jest on wchłaniany przez organizm niż tradycyjne tabletki, ponieważ jest w postaci żelu czyli drobnych cząstek które łatwiej przenikają do krwiobiegu. Produkt jest bardzo efektywny, a co najlepsze Apcalis-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil nie uzależnia. Preparat nie zmienia struktury spermy, a więc nie działa on jako lek antykoncepcyjny. Częstotliwość stosowania Apcalis-SX Oral Jelly 20 mg jest kwestią bardzo indywidualną. Jednak produkt można stosować zarówno codziennie, jak i jednorazowo. W przypadku dłuższego stosowania należy zwrócić uwagę na samopoczucie i stan zdrowia.

Jaka jest substancja czynna? Tadalafil jest jedną z najbardziej skutecznych i najszybciej działających substancji czynnych, stosowanych w preparatach typu Apcalis-SX Oral Jelly 20 mg. Tadalafil jest środkiem zaliczanym do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, inaczej mówiąc PDE5. Jest to enzymem, który występuje bezpośrednio w ciałach jamistych prącia. Tadalafil jest stosowany podczas leczenia zaburzeń erekcyji. Działanie preparatu polega na uwalnianiu tlenku azotu, po czym następuje przepływ krwi do ciał jamistych oraz erekcja. Tadalafil hamuje enzym, który rozkłada cGMP, co sprawia rozluźnienie mięśni gładkich. Produkt jest przebadany klinicznie. Badania wskazują, że przy należnym stosowaniu produkt jest całkowicie bezpieczny nawet dla osób powyżej 65 roku życia. Badania również wskazują, że tadalafil zapewnia długi efekt: u 64% badanych możliwość współżycia płciowego może trwać nawet 36 godzin. U pozostałych badanych działanie leku wynosiło do 24 godzin. Nie oznacza to, że jest to czas wzwodu, jedynie możliwość ponownej erekcji w przedziale 24-36 godzin. Jest to niezbędne ważne dla osób starszych, które potrzebują trochę więcej czasu do osiągnięcia optymalnej sztywności prącia. Tadalafil pozwala również na dłuższy stosunek intymny oraz na spontaniczność. Tadalafil jest bezpieczny do stosowania przez osoby mające depresje, otyłość, cukrzycę oraz nadciśnienie tętnicze. Tadalafil świetnie się sprawdzi dla osób palących papierosy. Z ostatnich badań wynika, że ponad 30% mężczyzn mających zaburzenia erekcji, mają również nadciśnienie tętnicze. Musimy jednak skonsultować się z lekarzem przed dłuższym stosowaniem leku, nawet pomimo to, że jest on bezpieczny i w naszym sklepie jest dostępny bez recepty.

Czy Apcalis-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil może stosować każdy mężczyzna? Nie zważając na rosnący poziom wiedzy o zaburzeniach potencji wśród mężczyzn oraz dobrej skuteczności leczenia, pozostaje problem komunikacji pomiędzy lekarzem a pacjentem. Dlatego coraz częściej osoby cierpiące na dysfunkcję erekcyjną zamawiają leki przez Internet. Pozwala to na zabezpieczenie anonimowości oraz oszczędność czasu. Jak i każdy inny lek, Apcalis-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil ma przeciwwskazania oraz skutki uboczne. A więc kto musi szczególnie uważać przy stosowaniu leku? Nie zaleca się stosować osobom mającym choroby niedokrwienia serca oraz choroby układu krążenia. Nie powinny również stosować leku osoby po przebytym zawału serca lub ze stwierdzoną miażdżycą. Arytmia komorowa oraz kardiomiopatia są również powodem do rezygnacji z tego rodzaju leków. Nie mogą zażywać Apcalis-SX Oral Jelly 20 mg również osoby, które są uczulone na tadalafil lub inne składniki leku.

Jakie są skutki uboczne Apcalis-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil? Apcalis-SX Oral Jelly 20 mg jest lekiem, a więc, jak i wszystkie pozostałe leki, ma on skutki uboczne. Do możliwych skutków są zaliczane zaczerwienienie twarzy lub ból głowy. Może on również powodować uczucie zatkanego nosa. Skutki uboczne są jednak łatwe do zniesienia oraz krótkotrwałe. Zazwyczaj można uniknąć skutków ubocznych można stosując właściwą ilość preparatu. Tadalafil jest środkiem przebadanym klinicznie i nie stanowi on zagrożenia dla życia mężczyzny. Przed każdym stosowaniem żelu należy uważnie przeczytać ulotkę dołączoną do preparatu i stosować się do jej zaleceń. Skutki uboczne pojawiają się u bardzo znikomej liczby użytkowników, jeśli jednak pojawiły się one u ciebie, zalecane jest skontaktowanie się z lekarzem i skonsultowanie z nim dalszej terapii.

Czy Apcalis-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil sprawi, że moje życie seksualne się poprawi? Apcalis-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil jest bezwzględnie lekiem bezpiecznym i bardzo popularnym wśród wielu osób. Jednak pomaga on wyłącznie w sytuacjach, kiedy mężczyzna pożąda partnerki lub partnera, ale jego organizm nie produkuje potrzebnej ilości środków dla wzwodu. Apcalis-SX Oral Jelly 20 mg jest pierwszym krokiem do leczenia zaburzeń erekcji. Należy jednak pamiętać, że nie zważając na doświadczenia seksualne i przyjemność, którą zapewni Apcalis-SX mężczyzna aby się wyleczyć powinien zidentyfikować przyczyny zaburzeń erekcji i zwrócić się do lekarza, aby stworzyć indywidualny plan leczenia. Apcalis-SX jest często nazywany lekiem weekendowym, ponieważ czas jego działania to od 24 do 36 godzin. Nie należy jednak obawiać się tego, że jest to czas wzwodu. Preparat tego typu działa jedynie po stymulacji seksualnej, a więc erekcja nie nastąpi w nieodpowiednim momencie.

Czy seks jest nam potrzebny? Seks, jest naszą potrzebą biologiczną, teoretycznie możemy się bez niego obyć i normalnie funkcjonować, ale nasze życie nie będzie wtedy pełne, zawsze będziemy odczuwać, że czegoś nam brakuje, że nie jesteśmy spełnieni. Seks od zawsze kojarzy nam się z poprawą samopoczucia, szczęściem, spełnieniem. Podczas aktu seksualnego uwalniają się endorfiny zwane hormonem szczęścia. Tak więc seks jest nam nie tylko potrzebny ale wręcz jest wskazany. Niestety nie zawsze możemy się nim cieszyć, nie zawsze pozwala nam na to nasz organizm. Czasem odmawia współpracy. U mężczyzn pojawia się problem z erekcją i pomimo największych chęci, nie są w stanie zaspokoić swoich potrzeb seksualnych. Dysfunkcja ta, dotyka niestety coraz większą ilość mężczyzn i nie jest to problem ludzi starszych, ale bardzo często panów pomiędzy 30 a 40 rokiem życia. W obecnych czasach, nie jest to już problem nieuleczalny i nie możemy nazywać go impotencją. Mamy leki, takie jak Apcalis-sx Oral Jelly, które bez problemu poradzą sobie z problemem erekcji i przywrócą nam możliwość czerpania radości ze stosunków seksualnych.

Apcalis-sx Oral Jelly dla kogo jest przeznaczony i jak działa? Substancja czynna leku, tadalafil jest lekiem przeznaczonym dla dorosłych mężczyzn, powyżej 18 roku życia, którzy mają problem z erekcją, jej osiągnięciem lub utrzymaniem. Należy on do grupy inhibitorów fotodiesterazy typu 5, pomaga w rozszerzeniu naczy,ń krwionośnych członka, umożliwiając napływ krwi do niego. W wyniku czego powstaje erekcja. Lek poprawia lub umożliwia zdolność do uzyskania erekcji w stopniu odpowiednim do odbycia satysfakcjonującego stosunku płciowego. Apcalis-sx działa tylko i wyłącznie wraz ze stymulacją seksualną, potrzebuje bodźca dotykowego, słuchowego lub wzrokowego.

Apcalis-sx Oral Jelly jak zażywać? Apcalis-sx zawiera aż 20 mg tadafilu, dlatego zalecana dawka, to jedna saszetka na dobę. Zaczyna ona działać niezmiernie szybko, bo już po ok. 20 minutach przywracając sprawność seksualną (w niektórych przypadkach) nawet do 36 godzin. Umożliwia więc odbycie większej liczby stosunków w dowolnym momencie i czasie. Lek można zażywać niezależnie od lekkostrawnych posiłków, nie wskazane są natomiast posiłki wysoko tłuszczowe oraz sok grejpfrutowy, nie należy również spożywać większej ilości alkoholu.

Czy Apcalis-sx Oral Jelly powoduje skutki uboczne? Tak, jak każdy lek, Apcalis-sx może powodować u niektórych niepożądane objawy: bóle głowy, niestrawność, ból pleców i mięśni, ból w klatce piersiowej, zaczerwienienie twarzy, kołatanie serca, niedociśnienie tętnicze, nadmierna potliwość, obrzęk powiek, przekrwienie spojówek, zmiany skórne, zaburzenia widzenia. Występują one u bardzo niewielkiej ilości osób zażywających lek. W przypadku ich wystąpienia, należy zaprzestać kuracji i skonsultować się z lekarzem.

Czy Apcalis-sx Oral Jelly uzależnia? Nie uzależnia, ponieważ nie odziała na centralny układ nerwowy.

Kto nie może stosować Apcalis -sx Oral Jelly? Leku nie mogą stosować osoby:
• uczulone na substancje czynną tadalafil
• po niedawno przebytym zawale serca
• leczone donorami tlenku azotu
• po udarze mózgu, przebytym w okresie ostatnich 6 miesięcy
• które straciły wzrok w jednym oku z powodu nietętniczej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego
• z niewydolnością serca lub zaburzeniami jego rytmu
• z niekontrolowanym nadciśnieniem tętniczym
• z niewydolnością wątroby.

Apcalis-sx należy przechowywać poza zasięgiem dzieci, w opakowaniu wraz z ulotką, w temperaturze pokojowej. Lek można bezpiecznie i tanio zakupić przez internet w sprawdzonym i polecanym sklepie internetowym. Przesyłka jest wysyłana paczką kurierską płatna przy odbiorze jest realizowana bardzo szybko. Można też zamówić paczkę z apcalis-sx do paczkomatu. Mając na uwadze dobro naszych klientów i ich chęć do zachowania jak największej dyskrecji, dbamy o to, aby w żaden sposób opakowanie nie sugerowała zawartości.

Seks jest jedną z najważniejszych części życia dorosłego człowieka, jest powodem, skutkiem i przyczyną szczęścia i przyjemności oraz fascynacji jaką daje tak bliskie obcowanie z drugim człowiekiem. Oprócz tego seks ma również wpływ na nasze zdrowie nie tylko psychiczne - poprawia nastrój, rozładowuje napięcie i stres ale również fizyczne - wzmacnia odporność, pomaga dotlenić organizm, skóra staje się bardziej elastyczna, a ciało jędrniejsze. Pozytywny wpływ seksu na nasz organizm jest więc większy, niż nam się wydaje, a korzyści jakie z niego czerpiemy można wymieniać bardzo długo. Problemy z erekcją zmniejszają intensywność lub całkowicie uniemożliwiają stosunki seksualne. Zamiast czerpać radość z seksu mężczyzna popada w depresję, staje się znerwicowany i zakompleksiony. Przyczyn problemów z erekcją może być może być dużo, dysfunkcja ta, może wystąpić u mężczyzn w różnym wieku i być powiązana z różnymi okolicznościami. Nie zawsze są one pierwszą oznaką poważnych chorób, najczęściej przyczyną jest styl życia jaki prowadzimy. Stres, niezdrowa dieta, otyłość, używki sprawiają, że kłopoty z satysfakcjonującym życiem seksualnym pojawiają się u młodych mężczyzn, tuż po 30 oku życia. Pierwszym sposobem walki o odzyskanie sprawności seksualnej jest zmiana trybu życia:
• zredukować zbędne kilogramy
• zadbać o odpowiednio długi sen
• zredukować stres
• zrezygnować z używek lub ograniczyć je w znacznym stopniu
• zmienić dietę
• regularnie badać ciśnienie, poziom cholesterolu i cukru we krwi
• aktywnie wypoczywać
• regularnie uprawiać seks.
Te niewielkie zmiany mogą znacznie zmniejszyć ryzyko wystąpienia kłopotów z erekcją. Jeżeli zauważyliśmy u siebie niepokojące objawy, zdecydowanie powinniśmy reagować i nie czekać, aż problem sam się rozwiąże. Nieleczona dysfunkcja może się pogłębiać i doprowadzić do impotencji, a to negatywnie wpływa na każdą sferę naszego życia.

Leki na potencję, takie jak Apcjalis-sx oral jelly pomagają mężczyznom, którzy borykają się z niesprawnością seksualną, działanie leków wspiera mechanizm erekcji. Pamiętajmy jednak, że kluczowe bodźce, odpowiedzialne za wywołanie wzwodu, pochodzą z mózgu i aby lek zaczął działać niezbędna i bezwarunkowo konieczna jest stymulacja seksualna. Apcalis-sx to silny, skuteczny i bezpieczny lek na erekcję, który nie uzależnia, ponieważ nie oddziałuje na centralny układ nerwowy. Należy po niego sięgać z rozwagą, zapoznać się ze wskazaniami i przeciwwskazaniami.

bolek 18/05/2019

kupione dla znajomego nie mogę nic powiedzieć o produkcie ale to kolejny zakup więc chyba skuteczny

echo 18/05/2019

Apcalis ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu działa nader dobrze i jestem zadowolony...

Alfredo 18/05/2019

Pyszny żel. Diała tak jak cialis.

Antek 18/05/2019

spełnia wymagania na najwyższym poziomie

andrzej 04/01/2019

Szybko, tanio, rzetelnie.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: Apcalis-sx Oral Jelly 20 mg, żel, tadalafil, bez recepty na potencje i mocną erekcje,

Apcalis-sx Oral Jelly
Niedostępny
Niedostępny