aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
ALVITRA 20
ALVITRA 20  ALVITRA 20  ALVITRA 20 

ALVITRA 20

  • 17.40zł

  • 20 szt. lub więcej 16.40zł
  • 50 szt. lub więcej 14.80zł
  • 100 szt. lub więcej 12.50zł
  • 400 szt. lub więcej 10.20zł
  • 1000 szt. lub więcej 7.90zł

9500


Niestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

5 Opinii / Napisz opinię


Zobacz opinie o produkcie

(pokaż)

ALVITRA 20 jest lekiem sprawdzonym, skutecznym i bezpiecznym, zawiera w swoim składzie 20 mg substancji czynnej wardenafil, który jest stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu, przywraca on prawidłowy wzwód poprzez zwiększenia napływu krwi do prącia. Warunkiem niezbędnym do rozpoczęcia działania Alvitra jest pobudzenie seksualne, podczas którego dochodzi do uwolnienia tlenku azotu. Aktywuje on enzym cyklazę guanylową, powodując stężenie cyklicznego monofosforanu guanozyny - cGMP w ciałach jamistych, rozkurcza mięśnie gładkie pozwalając na większy napływ krwi do członka. Podczas stymulacji seksualnej cGMP produkowane jest w prąciu, powodując rozkurcz mięśni gładkich ciał jamistych, pozwalając na większy dopływ krwi powoduje erekcję i co najważniejsze pozwala ją utrzymać. Alvitra przywraca prawidłowy wzwód pozwalając w pełni cieszyć się stosunkiem seksualnym. Alvitra osiągnęła ogromną popularność wśród mężczyzn ponieważ jest bardzo bezpieczna i skuteczna. Należy przyjąć jedną tabletkę na ok. 15 minut przed planowanym stosunkiem, popijając ją szklanką wody, można ją przyjmować na czczo lub z nisko tłuszczowym, lekkostrawnym posiłkiem. Leku należy jej popijać sokiem grejpfrutowym, gdyż może on powodować zwiększenie jego stężenia w osoczu, nie jest wskazane łączenie preparatu z obfitym i tłustym posiłkiem, oraz większą ilością alkoholu. Alvitra utrzymuje swoje działanie do 10 godzin, nie oznacza to jednak, że w tym czasie członek będzie ciągle w stanie erekcji, a jedynie,że w tym czasie podczas stymulacji seksualnej powstanie wzwód. Tym samym Alvitra umożliwia kilkukrotne powtórzenie stosunku, nawet w dłuższym odstępie czasu, bez konieczności przyjmowania kolejnej dawki leku. Nie należy zażywać więcej niż jedna tabletka na dobę. Alvitra jest silnym i skutecznym lekiem, dającym mężczyźnie możliwość czerpania radości z seksu bez stresu i nerw, że jego męskość zawiedzie.

Bez tytułu 1

 

ALVITRA

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

174,00 zł

17,40 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

328,00 zł

16,40 zł

+ 5 szt.

50 tabletek

740,00 zł

14,80 zł

+ 12 szt.

100 tabletek

1 250,00 zł

12,50 zł

+ 25 szt.

400 tabletek

4 080,00 zł

10,20 zł

+ 100 szt.

1000 tabletek

7 900,00 zł

7,90 zł

+ 250 szt.

 

Substancja czynna:

WARDENAFIL 20 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 12 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

06/2023

 

Problemy z erekcją są problemem wstydliwym, rodzącym frustrację i uniemożliwiającym czerpanie satysfakcji z seksu. Panuje błędne przekonanie, iż dysfunkcja ta, to problem mężczyzn dojrzałych, zdecydowanie po czterdziestce. Nic bardziej mylnego, obecnie problemy z erekcją coraz częściej pojawiają się u mężczyzn około 30 roku życia. Różnego rodzaju problemy z erekcją ma prawie dwa miliony mężczyzn w Polsce. Erekcja nazywamy usztywnienie i powiększenie się prącia umożliwiające odbycie satysfakcjonującego zbliżenia seksualnego. Wzwód pojawia się gdy, układ nerwowy mężczyzny otrzymuje bodziec w postaci:
• doznania zmysłowego – może on być: dotykowy, wzrokowy lub słuchowy,
• podniecenia związanego z myślą o zbliżającym się akcie seksualnym albo samo wyobrażenie tego aktu.
Pod ich wpływem ,ośrodek erekcji znajdujący się w rdzeniu kręgowym zostaje pobudzony, ciała jamiste prącia wypełniają się krwią i powstaje erekcja. Natomiast zaburzenie erekcji, to niezdolność do osiągnięcia lub utrzymania wzwodu, w stopniu wystarczającym do odbycia satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Wielu mężczyzn uważa, że problem ten oznacza koniec życia seksualnego, nic bardziej mylnego. Leki takie jak Alvitra 20 powstały właśnie z myślą o tych mężczyznach i specjalnie dla mężczyzn zmagających się z problemem erekcji. Problemy z potencją i erekcją są coraz częściej spotykane dzięki stresowi i zmęczeniu, które mężczyźni odczuwają na co dzień. Szybkie tempo życia, mała ruchliwość, problemy ekonomiczne, presja psychiczna w pracy powoduje problemy z erekcją u mężczyzn w różnym wieku. Poczucie niepewności, wstyd oraz depresja jest znajoma każdemu, kto ma zaburzenia wzwodu. Takie problemy powodują problemy psychologiczne, które przekładają się na życie codzienne. Mężczyzna z problemami z erekcją i potencją boi się stosunków intymnych, a zwłaszcza przeraża go rozczarowanie, które może poczuć jego partnerka/partner podczas nieudanego stosunku seksualnego. W takich momentach warto sięgnąć po preparat ALVITRA 20. Lek pomaga w rozwiązywaniu problemu, jednak zaleca się zwrócić się do lekarza, aby ustalić własny tryb leczenia zaburzenia erekcji. Substancją czynną w ALVITRA 20 jest wardenafil. Ta substancja jest całkowicie bezpieczna oraz bardzo popularna wśród mężczyzn cierpiących na zaburzenie erekcyjne. ALVITRA 20 jest sprawdzonym preparatem, który najlepiej pomaga mężczyznom w intymnych moment ich życia. Zaburzenia potencji mogą być spowodowane wieloma czynnikami. Może to być zarówno stres i zmęczenie, jak i problemy psychologiczne, choroby, nieśmiałość oraz depresja. Takie leki jak ALVITRA 20 są całkowicie bezpieczne oraz łatwo dostępne przez Internet. Pomagają one poczuć powrót sił i pewności siebie podczas stosunku seksualnego, co spowoduje poprawienie humoru i polepszenie stanu umysłowego i fizycznego.

Czym jest ALVITRA 20 i jak działa? Substancją czynną w ALVITRA 20 jest wardenafil. Środek ten odpowiada za przywrócenie prawidłowego wzwodu za pomocą udrożnienia dopływu krwi do prącia. W czasie pobudzenia seksualnego dochodzi do uwalniania tlenku azotu, co powoduje rozkurcz mięśni gładkich i dopływu krwi do penisa. W wyniku tego następuje erekcja. Jednak głównym warunkiem prawidłowego działania preparatu jest podniecenie seksualne. Preparat należy stosować doustnie, jest on dobrze tolerowany przez większość mężczyzn. Preparat ten działa już w ciągu pierwszej godziny po zażyciu, niektórzy mężczyźni odczuwają pierwsze efekty już po 15 minutach od momentu połknięcia tabletki. Lek można stosować niezależnie od posiłków. Działanie ALVITRA 20 jest odczuwalne, a przyjemności, które przynosi ten preparat, są warte tego, aby go stosować. ALVITRA 20 cieszy się popularnością na całym świecie. Dzięki skutecznemu działaniu wielu mężczyzn doznało wszelkich przyjemności związanych z seksem. Stosunki intymne są nie tylko przyjemne, ale również niezbędne do prawidłowego działania naszego organizmu. Regularny seks powoduje polepszenie stanu fizycznego oraz psychologicznego mężczyzny. Stosowanie ALVITRA 20 pozytywnie działa nie tylko na życie i samopoczucie mężczyzny, ale również na stan jego związku. Jednak lek ten nie powinien być stosowany przez kobiety, jest on przeznaczony tylko i wyłącznie do stosowania przez mężczyzn. ALVITRA 20 pomoże w walce z niepewnością siebie oraz zaburzeniami erekcji. ALVITRA 20 działa przez ok. 10 godziny, co sprawia, że mamy czas na zaspokojenie wszystkich potrzeb seksualnych. Nie jest to jednak czas wzwodu, ale oznacza to, że przy podnieceniu seksualnym występuje erekcja. Tlenek azotu zostaje uwolniony, a krew dociera do ciał jamistych. Dawka i częstotliwość przyjmowania tego leku jest kwestią całkowicie indywidualną. Należy pamiętać, że przyjmowanie ALVITRA 20, jak i każdego leku musi być zgodne z samopoczuciem osoby, jej wiekiem i innymi czynnikami. ALVITRA 20 nie jest lekiem całkowicie rozwiązującym problem potencji i erekcji, pomaga on jedynie na pierwszym etapie leczenia. Przed przyjmowaniem podobnych preparatów zawsze jest lepiej skonsultować się z lekarzem.

Gdzie bezpiecznie i tanio kupić ALVITRA 20? ALVITRA 20 można kupić w Internecie. Ponieważ ten lek jest bardzo popularny, każdy mężczyzna, który zdecydował się kupić ALVITRA 20 musi uważać, aby nie trafić na podróbkę. Niestety dany lek nie dostaniemy w zwykłej aptece, nie zważając na to, że jest on bezpieczny dla organizmu mężczyzny. Dlatego zaleca się kupować ALVITRA 20 w sprawdzonym sklepie Internetowym. Pozwoli to również na uzyskanie pewnej anonimowości oraz zwolni od krępujących pytań i stania w kolejce. Działanie tego leku jest całkowicie bezpieczne dla naszego organizmu, co potwierdza, chociażby to, że jest on przebadany przez naukowców zarówno jak i przez zwykłych użytkowników. Lek należy przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu, z daleka od dzieci. ALVITRA 20 należy przechowywać w temperaturze pokojowej wraz z dołączoną ulotką.

Jakie są skutki uboczne ALVITRA 20? Jak w przypadku wszystkich leków ALVITRA 20 ma skutki uboczne, jednak nie występują one u każdego użytkownika. Przy stosowaniu ALVITRA 20 najczęściej spotykany skutek uboczny to ból głowy oraz zaczerwienienie twarzy. Preparat jednak jest bezpieczny i nie narusza działania organizmu. Trzeba jednak uważać na przyjmowanie ALVITRA 20, kiedy mężczyzna stosuje inne leki lub ma choroby serca czy wątroby. Ostrożnie muszą również się zachowywać osoby, które mają różnego rodzaju defekty penisa. Przed przyjmowaniem ALVITRA 20 pacjent musi być pewny, że nie jest on uczulony na żaden z komponentów leku. Preparat również nie jest zalecany do stosowania przez mężczyzn, którym zakazano prowadzić życie seksualne ze względu na różnego typu choroby. Nie należy również stosować leku razem z azotanami.

Jak należy stosować preparat ALVITRA 20? Zalecana dawka — to jedna tabletka, która zawiera 20 mg wardenafilu, najlepiej na godzinę przed początkiem aktywności seksualnej. Preparat najlepiej zażywać po posiłku. Jeżeli lek jest przyjmowany razem z jedzeniem, to jego efekt może nastąpić trochę później. Dawkę preparatu można zwiększyć maksymalni do 60 mg wardenafilu, jednak zalecane jest to tylko w przypadku, kiedy pożądany efekt nie nastąpił. Alvitra jest lekiem na problemy z erekcją, więc jest skierowana do dorosłych (powyżej 18 roku życia) mężczyzn borykających się z tą dysfunkcją. Jest dla mężczyzn, którzy mają problem ze wzwodem lub jego utrzymaniem.

Mężczyźni, którzy skorzystali z ALVITRA 20 jeszcze do niedawna mieli do czynienia z problemami z potencją i erekcją, ale po kupieniu tego preparatu całkowicie zapomnieli o tym, że takie problemy pojawiały się w ich życiu. ALVITRA 20 jest środkiem całkowicie bezpiecznym, który spełnia wszystkie wymagane warunki. Łatwość w nabyciu tego preparatu również przemawia do wielu mężczyzn, którzy nie chcą opowiadać o problemach z erekcją osobom trzecim. Zaletą preparatu jest nie tylko to, że przywraca on wzwód, lecz również naprawia relacje w związku. Życie seksualne osób, które skorzystali z ALVITRA 20, stało się jaskrawe i pełne nowych nieoczekiwanych przyjemności. Wszyscy użytkownicy tego preparatu zaznaczają, że pomimo znacznych ulepszeń w życiu intymnym, zmieniło się również postrzeganie siebie oraz powróciła pewność siebie i radość w codziennym życiu.

Czy ALVITRA 20 lub wardenafil uzależnia? Środek wardenafil nie uzależnia, ale jednak można się uzależnić od dobrego samopoczucia i przyjemności, które doznaje mężczyzna po stosowaniu ALVITRA 20. Satysfakcja, którą odczuwa osoba po udanym i zadowalającym obie strony seksie, jest warta tego, aby stosować ALVITRA 20. Ważnym elementem udanego stosunku seksualnego jest nie tylko prawidłowe stosowanie ALVITRA 20, ale również podniecenie seksualne. Alvitra jest całkowicie bezpieczna i nie uzależnia. Jednak możliwości, zadowolenie i satysfakcja, które daje mężczyźnie może być uzależniająca, gdyż do dobrego szybko się przyzwyczajamy.

Czy ALVITRA 20 muszę stosować codziennie? Lek ALVITRA 20 możemy stosować codziennie. Częstotliwość stosowania preparatu jest kwestią indywidualną organizmu mężczyzny. ALVITRA 20 jest lekiem pomagającym mężczyznom na pierwszych etapach leczenia. Jeśli osoba zauważy problemy z potencją, to musi ona zwrócić się natychmiast do lekarza, który pomoże danej osobie. Czasami mężczyzna potrzebuje konsultacje u seksuologa lub psychologa, ponieważ bardzo często przyczyną zaburzeń erekcji jest depresja lub stres. Nie można lekceważyć takich problemów, gdyż często życie seksualne jest jednym z najważniejszych elementów odpoczynku po trudnym dniu. ALVITRA 20 sprawia, że podczas leczenia i radzenia sobie z problemami z erekcją, mężczyzna nie będzie zmuszony do rezygnacji z codziennych przyjemności seksualnych. ALVITRA 20 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących szybkiego rozwiązania problemu za niską cenę. ALVITRA 20 zyskuje coraz więcej nowych klientów, ponieważ jest to skuteczny i bezpieczny preparat, który ma niewiele skutków ubocznych. Niewątpliwym plusem takich leków jest powrót sił i motywacji do pracy nad stosunkami seksualnymi, a najważniejsze jest to, że efekt od tego leku utrzymuje się dość długo, co sprawia, że mężczyzna może eksperymentować i czuć się pewnie w łóżku. Wardenafil dobrze się wchłania do organizmu człowieka, co zapewnia szybkie działanie.

Czy Alvitra 20 powoduje skutki uboczne? Kto nie może jej stosować? Alvitra to lek, więc jak każdy inny preparat może powodować skutki uboczne, jednak pacjenci zażywający Alvitrę określili je jako: przemijające, o niewielkim nasileniu. Skutki uboczne mogą powodować: bóle i zawroty głowy, wymioty, nudności, niestrawność, przekrwienie błony śluzowej nosa, szum w uszach, kołatanie serca, suchość w jamie ustnej, rumień, wysypkę, złe samopoczucie.
Alvitry 20 nie mogą zażywać osoby:
• uczulone na wardenafil
• równolegle stosujące azotany
• cierpiące na: ciężką niewydolność wątroby lub nerek, nadciśnienie tętnicze, niedawno przebyty udar mózgu lub zawał serca, niestabilną dławicę piersiową, wrodzone choroby zwyrodnieniowe siatkówki.

Dlaczego Alvitra 20? Alvitra to jedna z najszybciej działających tabletek na potencję. Nawet, gdy stosunek jest nieplanowany i spontaniczny, wystarczy ją zażyć, rozpocząć grę wstępna, a tabletka zadziała po ok 15 minutach. Tak, więc jej niewątpliwym atutem jest szybkość działania. Alvitra, zawiera w swoim składzie wardenafil, więc może być stosowana przez mężczyzn chorujących na cukrzycę lub lekkie nadciśnienie.

Alvitra 20 gdzie kupić i jak przechowywać? Bezpiecznie i tanio można zakupić lek w sprawdzonym i polecanym sklepie internetowym. Przesyłka jest realizowana bardzo szybko, w formie przesyłki kurierskiej płatnej przy odbiorze, ewentualnie można zamówić paczkę do paczkomatu. Ze względu na bardzo delikatny i prywatny charakter zakupu opakowanie w żaden sposób nie będzie sugerowało zawartości przesyłki. Lek należy przechowywać poza zasięgiem dzieci, w opakowaniu wraz z ulotką, w temperaturze pokojowej.

Gdy mężczyzna chce, a nie może, to dla niego prawdziwy dramat, przestaje postrzegać siebie jako pełnowartościowego męża, partnera, kochanka. Z takim problemem boryka się bardzo dużo mężczyzn, ale tylko 20% z nich ma poważne podstawy do obaw o swoje zdrowie fizyczne, natomiast pozostałe 80% ma problem natury psychosomatycznej. Potencja, to dla mężczyzny niezwykle poważna i ważna sprawa, a jednocześnie tak bardzo wstydliwa, że bardzo rzadko decydują się na wizytę u specjalisty. Na szczęście dla nich, w większości przypadków mogą poradzić sobie sami. Dane statystyczne pokazują, że prawie 40% zdrowych mężczyzn po czterdziestce cierpi na problemy z erekcją, a co raz częściej problem ten dotyka trzydziestolatków. Co jest powodem tej dysfunkcji? Najczęściej jest ona spowodowana trybem życia, jakie prowadzimy, brakiem snu, przemęczeniem, ciągłym stresem, a także używkami i nieodpowiednią dietą. Aby wspomóc organizm należy wprowadzić w swoim życiu zmiany:
• zdrowo się odżywiać, wprowadzić do diety większą ilość warzyw i owoców oraz ryb, natomiast ograniczyć produkty przetworzone i tłuste mięso
• zdrowy i aktywny tryb życia, spacery, basen lub siłownia – aktywny wypoczynek
• czas na sen - od 6 do 8 godzin snu będzie miało zbawienny wpływ na nasze samopoczucie.
Jednak problem, czym by nie był spowodowany, powoduje duże poczucie dyskomfortu a nawet lęk przed kolejnym zbliżeniem i kompromitacją w oczach partnerki. Może to uruchomić mechanizm nerwicowy i sprawić, jeszcze większe problemy z erekcją. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy skazani na impotencję. Współczesna medycyna może pomóc odzyskać nasze życie seksualne, a dostępne na rynku środki, takie jak Alvitra 20 są skuteczne i bezpieczne i mają bardzo pozytywny wpływ na jakość naszego życia seksualnego. Postarajmy się zatem, zaplanować sobie kolejne zbliżenie i zaopatrzmy się w lek, taki jak Alvitra, cieszy się ona bardzo dużą popularnością, ze względu na swoją skuteczność, szybkość działania i bardzo niewielkie i łagodne skutki uboczne. Polecana jest przez wielu mężczyzn, którzy stosując Alvitrę zapomnieli o swoich problemach.

Produkty Powiązane

Tagi: tabletki ALVITRA, WARDENAFIL 20 mg, tabletki bez recepty na potencje i mocną erekcje bez recepty przywracające sprawność seksualną,

ALVITRA 20
Niedostępny
Niedostępny